האב התאבד, התאומות בנות ה-6 נעדרות

מתיאס קאספר שפ לקח לפני יותר משבוע את שתי בנותיו, התאומות בנות ה-6, מבית אשתו לשעבר בשוויץ - ונעלם. בסוף השבוע נמצאה גופתו של האב סמוך לתחנת רכבת בדרום איטליה, אחרי שכנראה השליך את עצמו מתחת לרכבת נוסעת. הבנות - נעלמו. משטרות איטליה, צרפת ושוויץ פתחו בסריקות נרחבות אחר התאומות בסיוע מסוקים וכלבי ציד

אלסיה וליביה שפ. נעדרות (דיילי מייל)

משטרות איטליה, שוויץ וצרפת עורכות חיפושים נרחבים בסיוע מסוקים וכלבי ציד אחר שתי תאומות בנות 6, שנעלמו לאחר שאביהן ככל הנראה שם קץ לחייו.

גופתו של מתיאס קאספר שפ, תושב שוויץ ויליד קנדה במקור, בן 43, נמצאה במהלך סוף השבוע ליד תחנת רכבת בדרום איטליה. לטענת המשטרה, הוא השליך עצמו מתחת לרכבת נוסעת והתאבד.

אלא שעל פי הפרסומים בתקשורת האיטלקית, שפ שהה בימים האחרונים עם שתי בנותיו, התאומות בנות ה-6 אלסיה וליביה. הוא אסף את הבנות מבית אימן אירנה בלוזאן, שוויץ, ב-28 בינואר, שם הן מתגוררות בנפרד ממנו, אך הוא מעולם לא החזיר אותן. על פי החשד, שפ גם גנב את רכבה של אשתו לשעבר.

האשה, אירנה בת ה-44, מיהרה להגיש תלונה במשטרה רק לאחר שקיבלה מבעלה לשעבר גלויה שנשלחה ב-31 בינואר ממארסיי, בה כתב כי "הוא נואש ואינו יכול לחיות בלעדיה". משטרת צרפת טוענת כי באותו היום האב משך סכומי כסף גדולים במזומן במארסיי, ונעלם.

הקצין החוקר מטעם משטרת איטליה, אלפרדו פברוצ'יני, הודיע היום שקאספר שפ שהה בימים האחרונים במארסיי ובטולון שבצרפת. אחר כך הוא צץ באיטליה. החיפושים אחרי שתי הבנות נערכים כעת בכל רחבי מערב אירופה, אולם עד לכתיבת שורות אלו - לא נמצא כל זכר לבנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק