צפו: אסון באיצטדיון בערב ה"סופרבול"

100 מיליון אנשים מתכננים לראות היום אקשן באיצטדיון של ה"דאלאס קאובויס" במשחק הסופרבול השנתי. אבל השנה, מזג האוויר המקפיא סיפק אירועים עוד הרבה לפני שריקת הפתיחה, כאשר מדף קרח עצום נפל מגובה של עשרות מטרים על ראשם של העובדים באחת הכניסות לאיצטדיון

לפחות שישה אנשים נפצעו באולם בו ייערך הערב ה"סופרבול", לאחר שפיסת קרח עצומה צנחה מגובה עשרות מטרים, מגג איצטדיון ה"דאלאס קאובויס" בסוף השבוע.

סוכנות הידיעות AP דיווחה כי גבר אחד נפגע בראשו וגבר נוסף ספג את פיסת הקרח על כתפו. הם הובהלו לבית החולים בעיר ומצבם קשה אך יציב. עוד ארבעה אנשים נפגעו מהקרח כבר שוחררו אחרי טיפול. כל הנפגעים היו חלק מצוותי עובדים שהכינו את האצטדיון למשחק - הערב.

מסוק של תחנת טלוויזיה מדאלאס הצליח לקלוט במצלמה את נפילת מדף הקרח העצום שגרם לפציעות. באירוע. הנהלת האצטדיון טוענת שמזג האוויר הקר בשבוע האחרון בעיר הפתיע את כל התושבים. "לא נתקלנו באירוע כזה מעולם", אמרו בהנהלת ה"דאלאס".

ג'רי ג'ונס, בעליה של קבוצת ה"דאלאס קאובויס" מליגת הפוטבול האמריקנית, ה-NFL, הסביר שהאירועים האחרונים ומזג האוויר לא ישפיעו כלל על המשחק, על "חג הפוטבול" שיתחיל היום. האמריקנים מכנים את יום הראשון הזה, "סופר סאנדיי".

רוצים לראות עוד סרטונים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק