הודו: 18 צעירים נהרגו בדרך לחיפוש עבודה

200,000 מועמדים לכוחות הביטחון הגיעו בימים האחרונים לצפון הודו בכל דרך אפשרית כדי להילחם על 500 מקומות פנויים. אחת הדרכים להצטרף למסע הייתה ישיבה על גג רכבת, דרך שהתבררה כקטלנית. 18 צעירים נהרגו לאחר שהתנגשו בעוצמה בגשר במהלך הנסיעה ועוד חמישה נפצעו

נסיעה עמוסה בהודו, ארכיון (חדשות 2)

תאונת רכבת קשה בהודו: סוכנויות הידיעות מדווחות הבוקר כי 18 צעירים נהרגו בצפונה של המדינה לאחר שנסעו על גג רכבת עמוסה בנוסעים. במהלך הנסיעה הרכבת עברה מתחת לגשר, אך הצעירים שהיו על הגג הוטחו בעוצמה בגשר ומתו.

על פי דיווחים, הצעירים נסעו ברכבת אל עיר המחוז לוקנאו, במטרה לנסות ולהתקבל לכוח צבאי המאבטח את הגבול בין הודו לטיבט השכנה. "200,000 צעירים הגיעו בימים האחרונים לעיר על מנת להתמודד על 500 מקומות פנויים", אמר גורם משטרתי, שהוסיף כי בשל כך הרכבות לעיר היו עמוסות מאוד, וזו לא הפעם הראשונה שישנם נוסעים שיושבים על גגות רכבות בימים האחרונים.

לאחר האירוע הגיעו כוחות הצלה גדולים למקום, וקבעו את מותם של 14 צעירים. ארבעה נוספים מתו בבית החולים וחמישה נוספים עדיים מאושפזים בדרגות פציעה שונות. נזכיר כי למרבה הצער תאונות רכבת הן עניין שכיח למדי בהודו, ונגרמות בעיקר בשל רמת התחזוקה הנמוכה של התחבורה הציבורית.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על המתרחש בעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק