צפו: ניסיון בריחה מסוכן מניידת

קפץ מניידת לכביש המהיר - וניצל בנס: צעיר אמריקני שנעצר ביום שלישי האחרון הועבר בניידת משטרה לבית מעצר בעיר אחרת. במהלך הנסיעה הוא הצליח להשתחרר מחגורת הבטיחות וקפץ כשידיו קשורות מאחורי גבו היישר לכביש המהיר. רק בנס הוא ניצל וכמובן - הובל לבית החולים ונעצר מחדש

לברוח בכל מחיר: עציר אמריקני ביצע ניסיון בריחה נדיר ומסוכן. הוא קפץ מחוץ לחלון מכונית משטרה כשידיו אזוקות. למזלו הוא נשאר בחיים - רק כדי להיעצר מחדש.

ניקולס דאפי בן ה-20 נעצר ביום שלישי האחרון בחשד לביצוע מספר מעשי שוד וגניבה. הוא הוסע על ידי שוטר מחוזי לבית המעצר בסולט-לייק שבארצות הברית. השוטר לא חשד בדבר כשהעציר אמר כי הוא אינו מרגיש בטוב וביקש ממנו לפתוח את החלון כדי שיוכל לשאוף מעט אוויר צח.

"מספר דקות מאוחר יותר הצליח דאפי לשחרר את עצמו מחגורות הבטיחות ולהשתחל, בעודו אזוק, מבעד לחלון", סיפר השוטר. "הוא פשוט השליך את עצמו לעבר הכביש המהיר במהירות 40 קמ"ש", סיפר השוטר. מיד כשהבחין במתרחש, עצר השוטר את הרכב ועצר מחדש את דאפי.

החשוד הובהל לבית החולים הסמוך כשהוא סובל מכוויות על כל חלקי גופו, שברים ופציעות נוספות. "הוא יכול היה בקלות להידרס על ידי רכב אחר, יש לו מזל גדול", אמר גורם משטרתי.

רוצים לקבל עדכוני חדשות נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק