איטליה: עוד קטינה השתתפה ב"חגיגות המין" של ברלוסקוני

ברומא עוד לא נרגעו מהדיווחים על הבילוי של ברלוסקוני עם הפרוצה "רובי", וכבר שם חדש עולה לכותרת. התובע בתיק נגד ראש הממשלה טוען כי צעירה נוספת בשם איריס חגגה עם המנהיג בן ה-74 - ימים ספורים לפני שמלאו לה 18 שנה

ברלוסקוני ממשיך להסתבך: כלי התקשורת באיטליה מדווחים היום כי קטינה נוספת השתתפה על פי החשד במסיבות הסקס הפרועות של ראש הממשלה.

על פי המסמכים החדשים שהציגה התביעה, בהם נטען כי ישנן הוכחות לכך שברלוסקוני שילם עבור קיום יחסי מין עם הצעירות, לקחה גם איריס ברארדי, נערה בת 17 המוכרת למשטרה כפרוצה, לקחה חלק באחת החגיגות של ראש הממשלה.

בראדי, כך נטען, השתתפה במסיבה שהתקיימה ב-21 בנובמבר בווילה של המנהיג בן ה-74 בסרדיניה - ימים ספורים לפני יום הולדתה ה-18.

בונגה-בונגה

לפני כשבועיים הייתה זו רובי, נערת ליווי בת 17 בלבד ממרוקו, שהביכה את ראש הממשלה בגלל מסיבות החשק הפרועות שזכו לכינוי "בונגה בונגה".

רובי הכחישה בתוקף שקיימה יחסי מין עם ברלוסקוני בזמן שהייתה קטינה. "בשום פנים ואופן לא", הדגישה הצעירה שהודתה כי השתתפה במסיבות, אך אמרה כי זו אשמתה בלבד. "הוא ידע שאני בת 24, כי כך נהגתי להגיד לאנשים לא רציתי שיידעו שאני קטינה", גוננה רובי על המנהיג חובב הנשים.

נערת הליווי הצעירה סיפרה גם כי אכן קיבלה מברלוסקוני 7,000 אירו בערב אחד, אך יש לה הסבר מעניין: "זה כי הבחורה שהתלוותה אליי ידעה על מצבי הכלכלי הקשה".

אך למרות התמימות ששידרה רובי, היא זו שגילתה שלראש הממשלה האיטלקי יש ארמון במילנו והודתה שהיא אחת מתריסר נערות הליווי שהועסקו על ידיו והתגוררו בקומפלקס הדירות המפואר. כל החשבונות, כמובן, ממומנים על ידי ברלוסקוני

רובי, לא רק שאיננה שומרת טינה למנהיג הססגוני שכבר הודיע שלא יתייצב לחקירה, אלא מודה לו בחמימות. "הוא עשה לי טובה", הצהירה, "הוא ממש עזר לי ואני אהיה אסירת תודה כל החיים שלי".

רוצים לקבל עדכוני חדשות נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק