אמאל'ה, יש "דרקון" ליד הבית שלי!

איך הייתם מגיבים אם במהלך סיבוב בשכונה הייתם נתקלים ב"דרקון"? זה מה שקרה לתושבים בקליפורניה שהופתעו לגלות לטאת "כוח" באורך 1.5 מטר משוטטת לה חופשית. "זה כמו גודזילה", סיפרו בהיסטריה. בתום מבצע מורכב נלכד הזוחל האימתני

אנשי הפיקוח על בעלי החיים בקליפורניה מוזעקים לא פעם בעקבות דיווחים של תושבים על זוחלי "ענק" שמשוטטים בבתים שלהם, אך מתאכזבים לגלות כי מדובר במקרה הטוב בנחש גינה זעיר, הפעם גם הם הופתעו.

לטאת "כוח" באורך של מטר וחצי שוטטה להנאתה במתחם מגורים בעיר ריברסייד וגרמה, כמה מפתיע, להיסטריה. "זה כמו גודזילה", תיארו בהתרגשות מהתושבים וסיפרו שלא ידעו כיצד להגיב למראה הזוחל האימתני. "כמעט ברחתי חזרה לתוך הרכב", שחזרה אחת מהן.

השוטרים המבוהלים הזעיקו את הפקחים ויחד החלו במבצע המורכב להשתלטות על "הדרקון". באמצעות מוט ארוך, בו משתמשים בדרך כלל לתפיסת כלבים אכזריים, הם תפסו את הלטאה, שהגיבה בצפצופים ולחשושים.

לאחר מכן אחז השוטר בגוף הזוחל, כאשר הפקח מחזיק את זנבו החד. בתום מאמצים משותפים הושלמה המשימה וה"דרקון" הועבר במשאית מיוחדת לידי הרשויות, הרחק מהתושבים. ככל הנראה מדובר למעשה בחיית מחמד של אחד התושבים באזור שכנראה הצליחה לחמוק מהכלוב ולצאת לחופשה.

רוצים לקבל עדכוני חדשות נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק