תקפה שוטר עם דילדו וטוענת להגנה עצמית

סיפורה של קרולי בילדסטן הוא ללא ספק אחד המוזרים שנרשמו בספר התלונות של משטרת שיקגו: בילדסטן נאשמת שתקפה שוטר באמצעות דילדו. אך נראה שהסיבה לשימוש באביזר המין מוזרה יותר מהבחירה עצמה: האמריקנית טוענת שחשה במצוקה בעת שחיפשה כסף במגירת הגרביים שלה בחדר השינה, והדילדו היה הדבר הראשון שקפץ לידיה

אביזר מין או אביזר להגנה עצמית? אילוסטרצ (חדשות 2)

קרולי בילדסטן מילאה את כותרות העיתונים הארצות הברית אחרי שתקפה שוטר באמצעות דילדו בחודש נובמבר האחרון, אך כעת היא מתפרסמת שוב בזכות ההסבר שלה לתקיפה המוזרה. בניגוד לכל מה שמקובל לחשוב כששומעים סיפור כזה לראשונה, בילדסטן טוענת שפעלה מתוך הגנה עצמית.

היא עוכבה לחקירה בחודש נובמבר האחרון באילינוי אחרי שסיימה ארוחה במסעדה ויצאה מבלי לשלם. לשוטר הסבירה ששכחה את ארנקה, וחיפשה דרך לנסוע לביתה כדי שתוכל לשלם על הארוחה.

היא סיפרה לשוטר שהכסף נמצא במגירת הגרביים שלה בחדר השינה, והוא באדיבותו התנדב להסיע אותה, ואף המתין לה מחוץ לבית. כשהבחין שהיא מתעכבת נכנס לחדר השינה , אך שם ציפתה לו הפתעה לא נעימה. "בילדסטן שלפה מהמגירה צעצוע מין וניגשה לקצין בצורה מאיימת כשהיא מחזיקה את הדילדו מעל ראשה", נכתב בדוח המשטרה.

בילדסטן, שנאשמת בתקיפה בנסיבות מחמירות של קצין משטרה, סיפרה אתמול את גרסתה לאירוע. "ניגשתי למגירת הגרביים כדי להוציא את המזומנים שלי, ובעודי סופרת את הכסף הקצין נכנס לחדר השינה שלי והקפיץ אותי", סיפרה. "לא מזמן קראתי מאמר על קצין משטרה שהורשע בתקיפה מינית, מה שעורר את חשדי עוד יותר".

לדבריה, השוטר הפתיע אותה, אך היא מעולם לא תקפה את השוטר עם צעצוע מין. "זו פשוט הייתה תגובה אינסטינקטיבית שעשיתי בצעד הגנתי", אמרה בילדסטן. כשנשאלה מדוע בחרה דווקא את החפץ הזה אמרה: "זה הדבר היחיד שהיה באותו זמן במגירת הגרביים שלי מלבד הגרביים שלי והמזומנים".

רוצים לקבל את כל העדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק