הכירו את הכלב הזקן ביותר בעולם

הוא נבח עוד במלחמת המפרץ הראשונה, כשכש בזנב כשחומת ברלין נפלה ויזכה כנראה לראות אפילו את החתונה המלכותית של הנסיך וויליאם. הכירו את צ'י צ'י - הפודל הזעיר שלטענת בעליו עוד מעט בן 24, ובתרגום לגיל אנושי: בן 168

הוא קטן, שעיר, קולני ואכל לא מעט בונזו בחייו: הכירו את צ'י צ'י, ההולך על ארבע שמועמד לתואר המחייב "הכלב הזקן ביותר בעולם".

על פי המסמכים שמציג בעליו, הפודל הזעיר נושק כבר לגיל 24, או בחיי כלב - בן 168, מה שהופך את השיאן האוסטרלי בן ה-22 שרשום בספר השיאים של גינס ללא יותר מגור צעיר.

כיאה לקשיש, גם צ'י צ'י מציג קורות חיים מרשימים. הוא טייל מסביב לעולם, החליף שלושה בעלים, ניצל ממוות פעמיים והתמודד עם קטרקט וגלוקומה. למרות הכל הוא עדיין לא מוותר על שמונה טיולים קבועים בכל יום.

"הוא סוג של סלבריטי מקומי ואני ממש מעריץ אותו", אומר פרנק פאביץ', מי שדואג לצ'י צ'י ב-15 השנים האחרונות ומשלם על הכלב הכל כך זקן: "השקעתי סכום של חמש ספרות על ההוצאות הרפואיות שלו".

עכשיו מנסים השניים לשכנע גם את אנשי גינס, ומקווים כי התעודות מהביקורים השוטפים אצל הווטרינרים הרבים יוכיחו שצ'י צי אכן הנבחן הזקן בעולם.

רוצים לקבל את כל העדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק