החתול שנורה 21 פעמים - ושרד

צער בעלי חיים בבריטניה, בשיתוף עם עיתון ה"סאן" הפופולרי, פתחו היום במצוד של ממש אחר מי שירה בשנה שעברה בחתול 21 פעמים עם רובה אוויר. 15 קליעים נותרו בגופו של החתול, כולל 3 בריאות - מפני שמסוכן מדי להוציא אותם, אבל "מארלי" שרד והחלים באורח נס

21 קליעים. צילום הרנטגן של החתול (the sun)

לא תשע נשמות, אלא 21: מארלי החתול החלים באופן מדהים לאחר שנורה ברובה אוויר לא פחות מ-21 פעמים, בכל חלקי גופו. לאחר הניתוחים הרבים שעבר, עדיין נותרו 15 קליעים בגופו של החתול בן השנה, כולל שלושה בריאתו - מפני שמסוכן מדי להוציא אותם.

מארלי, שכמעט ואיבד את עינו בהתעללות האכזרית, הוא אחד מ-205 חתולים שנורו ב-2010, על פי דוח מיוחד של צער בעלי חיים בבריטניה. הארגון, יחד עם עיתון ה"סאן" הבריטי, קוראים כעת לציבור לסייע להם למצוא את האחראי למעשה.

קאת'י תומפסון, בעליו של מארלי, אמרה כי "זה מחליא לירות בחתול חסר הגנה. מטריד אותי שכל כך הרבה חתולים נורו בשנה שעברה ונראה שהדיווחים שמגיעים לצער בעלי חיים זה רק קצה הקרחון".

תומפסון מצאה את מארלי המדמם על סף דלתה בשנה שעברה. "כשהרמתי אותו הוא צרח והבנתי שמשהו נורא קרה לו. זה פשוט נס שהוא שרד", סיפרה.

הווטרינר הראשי של צער בעלי חיים במדינה, אליסטר מקמילן, הסביר כי כלי נשק כמו רובה אוויר גורמים פציעות קשות ביותר לבעלי חיים: "חתולים הם מטרה קלה למתעללים, כי בדרך כלל הם בחוץ לבד".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק