ארה"ב: החשודה בחטיפת תינוקת הסגירה עצמה

הפרשה שמסעירה את ארצות הברית ממשיכה לספק כותרות: היום הסגירה עצמה למשטרה מי שחשודה בחטיפתה של קרלינה וויט, כשהיתה בחודש הראשון לחייה. קרלינה, היום בת 23, הרגישה כל השנים שהיא אינה שייכת. לאחר חיפושים באינטרנט הצליחה לגלות כי נחטפה והתאחדה עם הוריה הביולוגיים

אישה אמריקנית הסגירה עצמה ל-FBI, לאחר שעל פי החשד עמדה מאחורי פרשה שהסעירה בשבועות האחרונים את ארצות הברית והעולם כולו. הרשויות במדינה חושדות כי בשנת 1987 היא חטפה תינוקת - שלאחרונה הצליחה בנס להתאחד עם הוריה הביולוגים.

החשודה בחטיפת התינוקת, אן פטאווי, הסגירה עצמה ל-FBI בקונטיקט, זאת לאחר שעל פי החשד עמדה מאחורי חטיפת תינוקת מבית חולים בניו-יורק. על פי דיווח ב-CNN ההסגרה נעשתה באמצעות רשת הפייסבוק.

ביום שישי האחרון הוצא צו מעצר נגד פטאווי, בחשד שאחראית לחטיפתה של קרלינה רנה וויט, היום בת 23. מוקדם יותר החודש הצליחה הצעירה לאתר את הוריה הביולוגיים, זאת לאחר שכל חייה הרגישה שהיא אינה גדלה עם משפחתה האמיתית, והחליטה לצאת ולחפש משפחתה.

התינוקת נעלמה מבית החולים

אמה הביולוגית של קרלינה סיפרה בשבוע שעבר לניו יורק פוסט, כי הפעם האחרונה שראתה את בתה היתה 19 יום לאחר הולדתה. לדבריה, היא לקחה אותה לבית חולים בהארלם ואשפזה אותה עם חום גבוה. לאחר שחזרה ממנוחה של כמה שעות הבחינה לפתע כי התינוקת נעלמה.

פטאווי חטפה על פי החשד את התינוקת מבית החולים, לאחר שהתינוקת שנשאה ברחמה מתה בלידה. אך קרלינה מספרת כי לאורך השנים תמיד הרגישה שהיא אינה שייכת למשפחתה של פטאווי.

התחושות שלה גברו לאחר שלא הצליחה לאתר את תעודת הלידה שלה. "פשוט התחלתי לחפש בגוגל ויאהו מאמרים, כל מה שיכולתי למצוא על ילדים בשנת 1987 שנעלמו", מספרת קרלינה. "לפתע מצאתי תמונה של ילדה שנראת בדיוק כמו הבת שלי", משחזרת קרלינה אם לילדה בת חמש. דרך מאמר הצליחה הצעירה ליצור קשר עם משפחתה האבודה, אחרי שנים של ניתוק.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק