גרמניה: מנתחי כוכבת הפורנו יואשמו בגרימת מותה

העיתונים בגרמניה מדווחים כי מנתחיה של כוכבת הפורנו הגרמניה קארה ברגר, יואשמו בגרימת מותה ברשלנות. המנתחים הסכימו להגדיל בפעם השישית את החזה של השחקנית בת ה-23, אך למרבה הצער היא לא שרדה את הניתוח. השבוע תנותח גופתה כדי לשפוך אור על נסיבות מותה המלאות

ניתוח מסוכן: נמשכת חקירת מותה של כוכבת הריאליטי והפורנו הגרמניה, שמתה במהלך הגדלת החזה השישית שביצעה. האשמים המרכזיים במחדל צפויים להיות המנתחים, שככל הנראה יואשמו בגרימת מוות ברשלנות.

שחקנית הסרטים הארוטיים קארה ברגר, לקתה בשני התקפי לב במהלך הניתוח להגדלת חזה שהתרחש לפני כשבועיים. ברגר נכנסה לניתוח לאחר שהרופאים הבטיחו לה להגדיל את מידת החזייה שלה מ-34F ל-34G.

על פי חקירת רופאי המשטרה, השחקנית בת ה-23 היתה מנותקת מחמצן למשך לא פחות מ-15 דקות, במהלך הניתוח שנעשה במרפאה פלסטית מיוחדת בהמבורג. ברגר נותרה לאחר הניתוח במצב של תרדמת, ממנו לא הצליחה להתאושש.

כיכבה בתכנית "האח הגדול"

במטרה לבדוק את נסיבות מותה המדויקות תיערך נתיחה בגופתה במהלך השבוע הקרוב. כחלק מהחקירה ייאספו ראיות לקראת פתיחת המשפט נגד הרופאים הפלסטיים שביצעו את הניתוח הפלסטי, כך מפרסם הבוקר העיתון הגרמני בילד.

עוד דווח כי מנתחיה של ברגר והרופא שהיה אחראי להחדרת משככי הכאבים שקיבלה, עשויים למצוא את עצמם מאחורי סורג ובריח. מותה של הצעירה מזעזע את גרמניה כולה, זאת לאחר שחוץ מלככב בסרטים למבוגרים, ברגר הופיעה גם בתכנית האח הגדול הגרמנית והייתה לפנים מוכרות בכל המדינה.

על פי הפרסומים האחרונים בגרמניה, את חמשת הניתוחים הקודמים ברגר עברה במרפאה פולנית, אבל המרפאה סירבה לקבל אותה לטיפול שישי. כנראה המנתחים הפולנים שלא מוכנים היום להגיב על האירוע - ידעו מדוע הם מסרבים.

רוצים לקבל עדכונים לפייסבוק? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק