דוגמנית איטלקיה: שכבתי עם ברלוסקוני כדי להופיע ב"היפה והחנון"

שערוריית חקירתו של ראש ממשלת איטליה בחשד לשידול לזנות ממשיכה להכות גלים באיטליה: דוגמנית בת 25 מודה לראשונה שקיימה יחסי מין עם ברלוסקוני, אך מכחישה שעשתה זאת תמורת כסף. לדבריה, סילביו הוא "איש נדיב ואכפתי" שעזר לה לממן טיפול רפואי לבנה וגם לקדם את הקריירה המקצועית - בתחום הדוגמנות כמובן

כבר לא רק שמועות: מריה אסתר גרסיה פולנקו, דוגמנית בת 25 ממילאנו, מודה שקיימה יחסי מין עם ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני. בימים אלה מתנהלת נגד ברלוסקוני חקירה בה הוא חשוד בשידול לזנות, ופולנקו היא הראשונה שמודה כי שכבה עם ראש הממשלה. עם זאת, הדוגמנית מכחישה כי קיבלה תשלום עבור היחסים.

התקשורת האיטלקית כינתה את 14 הנחקרות בפרשה "נערות הבונגה בונגה". פולנקו סיפרה כי שכבה עם ראש הממשלה המיליארדר, לא מתוך תאוות בצע, אלא כהוקרת תודה על כך שמימן טיפול רפואי דחוף לבתה. בנוסף, פולנקו מספרת כי ברלוסקוני עזר לה לקדם את הקריירה בכך שמצא לה עבודה בגרסה האיטלקית לתכנית "היפה והחנון". הדוגמנית תיארה את ברלוסקוני כ"נדיב ואכפתי".

עוד סיפרה פולנקו כי נכחה בחמש או שש מסיבות בביתו של ברלוסקוני, אך בניגוד לפרסומים, המסיבות מעולם לא הגיעו למצב של אורגיות סוערות. אמירה זו מופרכת על ידי אינספור עדויות לפיהן ברלוסקוני נהג לבקש מנשים לרקוד ולהתפשט עבורו במסיבות בביתו, עד שהיה בוחר בכמה מהן לצורך קיום יחסי מין.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק