קנדה: משאית עפה מעל מחיצת בטון

החורף הקשה שפוקד את צפון אמריקה הופך את חיי הנהגים לקשים במיוחד. בקנדה, משאית שהחליקה על שכבת הקרח שעל הכביש התנגשה במחיצת הבטון בין הנתיבים, התרוממה מעליה ועברה לנתיב הנגדי. באורח פלא איש לא נפגע, גם הצלם שצילם את הסרטון הזה יצא בשלום - לאחר שהצליח לסטות ולחמוק מפגיעת המשאית

מזג האוויר הסוער בצפון אמריקה גורם ללא מעט תאונות דרכים, אבל נהג אחד מקנדה הצליח לתעד תאונת משאית יוצאת דופן במיוחד באמצעות מצלמה על לוח המכוונים שלו.

בסרטון שלפניכם ניתן לראות כיצד המשאית החליקה על הקרח, ניפצה את מחיצת הבטון שבין שני הנתיבים, התרוממה מעליה וגלשה היישר לתוך התנועה בכיוון הנגדי. רק באורח פלא, איש לא נפגע בתאונה.

מת'יו קריזסן נהג במכוניתו על כביש מהיר במדינת אונטריו שבקנדה, כשלפתע משאית הגיחה מהכיוון הנגדי, כשהיא שוברת את הבטון של מחיצת ההפרדה. המשאית פספסה בסנטימטרים ספורים את מכוניתו של קריזסן, שהצליח לסטות ברגע האחרון מהדרך.

"ממש ברגע האחרון הצלחתי לברוח מהמשאית שהתפרקה נגד עיני", משחזר הנהג. "חלקה הקדמי התעופף לעברי, אבל הצלחתי לסטות עם הרכב ועצרתי בצד הכביש". התקשורת המקומית מדווחת כי נהג המשאית יואשם בנהיגה רשלנית.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק