האפיפיור נגד ברלוסקוני: "מעשיך לא מוסריים"

אם חקירות המשטרה והפרטים המביכים ממסיבות המין והאורגיות לא הספיקו לו - עכשיו יוצא נגדו גם הכס הקדוש: האפיפיור בנדיקטוס ה-16 מתח בסוף השבוע ביקורת על פרשיות המין השערורייתיות של ראש ממשלת איטליה. "שמש דוגמא", אמר

מעלליו של ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני מסבכים אותו גם עם הכס הקדוש: האפיפיור בנדיקטוס ה-16 כינה בסוף השבוע את התנהגותו של ברלוסקוני "לא מוסרית" והוסיף שבתור ראש מדינה עליו לשמש דוגמא טובה יותר לעם.

רק השבוע נחשפו פרטים חדשים מחקירתו של ראש ממשלת איטליה, בחשד לקיום יחסי מין עם הפרוצה הקטינה ושחרורה ממעצר. זאת, על סמך מסמכים חדשים שהגישה המשטרה לבית המשפט האיטלקי והקלטות נדירות השופכות אור על מסיבות האורגיה, לכאורה, שנערכו בביתו של ברלוסקוני.

מההקלטות עולה, כי חברת מפלגתו של ברלוסקוני, ניקול מינטי, הייתה בין המשתתפים במסיבות המין בביתו של ראש הממשלה. "היא נישקה את ברלוסקוני ללא הפסקה, כשהחזה שלה היה חשוף", צוטט שוטר לשעבר בהקלטה של שיחת טלפון שנערכה לאחר המסיבה. "כל הבנות קיבלו במסיבה טבעות ושרשראות, זה היה ממש בית בושת".

"קיימו ביניהן יחסי מין"

מינטי עצמה, ככל הנראה היא שארגנה מופעי סקס בביתו של ראש הממשלה. החשד הוא כי מינטי ארגנה בין היתר גם מופעים לסביים, במסגרת חגיגות המין של ברלוסקוני. במסמכים שהוגשו לבית המשפט עולה, כי הבנות שנטלו חלק ב"הופעות" התלבשו לפי בקשתו של ברלוסקוני, והתחפשו בין היתר לשוטרות או אחיות. הן אף התבקשו לקיים יחסי מין ביניהן.

ברלוסקוני עצמו הכחיש נחרצות את החשדות המיוחסים לו כבר בראשית השבוע. המעניין הוא כיצד יצליח ראש הממשלה המכהן לצלוח גם את החקירות והפרטים העסיסיים העולים מהן הפעם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק