רוצה להיות מיליונר? צריך רק לבקש

מיליון דולר בייבי: קומיקאי אמריקני החליט שהוא זקוק למיליון דולרים. אין לו מטרה ספציפית, אך הוא חושב שזה "יהיה מגניב, וגם ככה ישנם מספיק מיליונרים שיכולים לתת לו אותם". במספר סרטונים שהעלה ליו-טיוב, שזכו לאלפי צפיות, הוא פונה למספר מיליונרים ומבקש כסף. עד כמה שזה נשמע הזוי - זה גם הצליח לו

פרויקט שנורר: לילדים קטנים מסבירים שאם הם רוצים משהו - הם פשוט צריכים לבקש. זה בדיוק מה שהחליט לעשות קומיקאי צעיר מארצות הברית. הוא צילם את עצמו בסדרת סרטונים ביו-טיוב והתוצאות מפתיעות.

בסרטונים הוא פונה למיליונרים רבים בעולם בשמותיהם. בין השאר מופיעים ברשימה שלו: סטיבן שפילברג, פיל קולינס, ברברה בוש ורודי ג'וליאני. "מיליונרים יקרים, יש לי הצבעה בשבילכם: תנו לי מיליון דולר", מסביר הקומיקאי הסעיר בפתיחת הסרטון. "אני לא צריך אותו בשביל משהו מסוים, זה פשוט נראה לי מגניב וגם ככה יש לכם המון", הוא מוסיף.

"כל לקבל - צריך לבקש"

הסרטונים זכו לאלפי צפיות ברשת והקומיקאי אף הסביר באחת מתוכניות הבוקר האמריקניות מדוע הוא עושה זאת. "אולי זה מגיע לי ואולי זה לא, אבל כדי לקבל מיליון דולר צריך לפחות לבקש", הוא אומר.

כעבור מספר ימים מסתעפת הפרשה ובסרטון מפתיע מודיע הקומיקאי על קבלת צ'ק. "אני רוצה להודות למי ששלח לי צ'ק על סך 5,000 שקלים, אבל זה לא מה שביקשתי" מסביר הקומיקאי. הוא קורע את ההמחאה מול המצלמה ומבהיר כי בקשתו הייתה מיליון דולרים.

ההתמדה משתלמת: בסרטון האחרון מופיע הקומיקאי בטוקסידו. הוא מודע לי קיבל מכתב רשמי מעו"ד של מיליונר שמודיע לו כי הוא מתכוון להעניק לו מיליון דולרים. הטקס החגיגי יתקיים בתחילת החודש הבא ואלפי צופים יזכו לגלות האם באמת אפשר להשיג כך מיליון דולרים.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק