הרדים את הכלב ותלה עצמו מעץ

הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, וכשהחבר הכי טוב מת - קשה להמשיך הלאה. סטיבן אנדרסון מבריטניה נאלץ להרדים את כלבו האהוב ביקי לאחר שחלה, לאחר מכן לא יכל להתמודד עם הצער הרב ותלה את עצמו מעץ במסלול גולף, סמוך לביתו. "ביקי היה הכל בשבילו", סיפרה בת זוגו לשעבר של אנדרסון המנוח

ביקי וסטיבן. בחייהם ובמותם לא נפרדו (the sun)

סטיבן אנדרסון לא יכל לשאת את הצער, אחרי שנאלץ להרדים את כלב ה"קולי" האהוב שלו, ביקי. בן ה-44 נמצא אתמול כשהוא תלוי במסלול גולף בבריטניה ולצידו גופתו של הכלב בן ה-7, בתוך מזוודה.

שחקני גולף הם אלה שמצאו את הגופה, במועדון המסלול. בת זוגו לשעבר של אנדרסון, דון דיילי, אמרה לעיתון ה"סאן" כי "הוא לא יכל לחיות בלי הכלב, זה כל כך עצוב. הכלב היה כל חייו, כמו משפחה".

"ביקי היה הכל בשבילו. הם הלכו לכל מקום ביחד. הוא היה נהג משאית ואפילו לקח אותו עמו לעבודה", הוסיפה. סטיבן ודון קנו את הכלב כשהיו זוג, אך אז נפרדו וסטיבן לקח את ביקי.

לאחר שכלב הקולי חלה, סטיבן לקח אותו לווטרינר, אבל הוא לא שרד. דון הוסיפה, "זה פשוט היה יותר מדי בשבילו, להרדים את ביקי".

סטיב בל, חבר מועדון הגולף סיפר: "חברים שיחקו בחור ה-15 של המסלול כשהם מצאו את הגופה, תלויה על עץ. המשטרה והאמבולנס הגיעו בזריזות, אבל הוא כבר היה מת. כולם במועדון נמצאים בהלם".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק