צפו: מכוניות מתרסקות על הקרח

בישראל אנו לא רגילים לקרח השחור שמכסה את הדרכים, אך בארצות הברית הקפואה המוני אנשים מחליקים מדי יום עם רכביהם על הקרח החלקלק. ג'ני מוס, כתבת CNN, מציעה להפוך את המצב המסוכן הזה לספורט חורף חדש . כך זה נראה

מזג האוויר הקיצוני ברוב שטחי ארצות הברית מסכן את הנהגים שלוקחים החלטות לא מושכלות כשרכבם מחליק על הקרח החלקלק. ברגע שגלגלי המכונית ננעלים, לנהגים ולצופים מהצד, אין כל דרך לעצור, וכל מה שניתן לעשות זה להתפעל מהמכונית שמחליקה באיטיות ונעצרת, בדרך כלל, רק על ידי התנגשות במכונית אחרת. ג'ני מוס, כתבת CNN החליטה להפוך את החלקת המכוניות לענף בספורט החורף.

נהגים אמיצים במיוחד בוחנים את גבולות רכבי השטח על הקרח השחור. הם בטוחים שהם יכולים לכבוש כל גבעה קפואה , וכעת לכולם יש גם את מצלמת הטלפון הנייד בכדי לתעד את הנסיעה המפחידה, וההתרסקות שבאה אחריה.

איין סמית' למשל, תיעד את תאונה בה מעורבים לא פחות מ-20 רכבים. "זה ממש מרתק לראות את כל ההתנגשויות האלה, תודה לאל שאיש לא נפגע, אני לא מרגיש כל כך נוח עם העובדה שזה מרתק אותי" הוא מספר.

אבל אל דאגה, פרסום הסרטון כנראה השכיח את התחושה הלא נעימה. קטע הווידיאו שהעלה איין לדפי הרשת נקנה על ידי סוכנות ביטוח למכוניות, רשתות הטלוויזיה משדרות את התמונות שלו, וגם חברת צמיגים עשויה להשתמש בחומרים שלו לפרסומת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק