אחרי הפוליטיקה - שוורצנגר חוזר לקולנוע

שובו של המחסל: אחרי קריירה פוליטית קצרה, השחקן האוסטרי בן ה-63 החליט שיש לו עוד מה לתרום לעולם הקולנוע וישוב בקרוב להופיע על המסך הגדול. שוורצנגר, שהינו בן להורים שהיו חברים במפלגה הנאצית, צפוי לגלם את דמותו של חייל נאצי מורד

שובו של המחסל, ארנולד שוורצנגר (חדשות 2)

מהפוליטיקה - בחזרה אל הקולנוע: מושל קליפורניה לשעבר ארנולד שוורצנגר (63) שפרש לאחרונה מהחיים הפוליטיים, עומד לבצע פניית פרסה לתחום המשחק. לאחר סיום תפקידו כמושל ה-38 של קליפורניה, "המחסל" האגדי צפוי לגלם את דמותו של חייל נאצי בסרט חדש של הבימאי רנדל וואלס.

עבור השחקן האוסטרי, שנולד להורים שהיו חברים במפלגה הנאצית, מדובר בסוג של תיקון. בריאיונות לתקשורת הוא סיפר כי הוא בוחן מספר תסריטים, אולם זה שמצא חן בעיניו יותר מכל הוא התסריט לסרט "עם כנפיים כמו נשרים", שמספר את סיפורו של חייל המתקומם נגד פקודות הצבא הגרמני ומציל שבויי מלחמה. "שקלתי לשחק בתפקיד כזה עוד לפני שהפכתי מושל", התוודה שוורצנגר.

הוא נטש את תחום המשחק עם כניסתו לתפקיד הפוליטי בשנת 2003. סרטו האחרון לפני בחירתו למושל היה "שליחות קטלנית 3" שהיה הצלחה גדולה. ב-2010 הוא חזר לקולנוע בתור אורח בסרטו של סילבסטר סטאלון "בלתי נשכחים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק