מסיבות הסקס של ברלוסקוני: המשתתפות התחפשו לשוטרות ואחיות

פרטים חדשים ועסיסיים מהחקירה המתנהלת נגד ראש ממשלת איטליה: חברת מפלגתו ארגנה חלק ממסיבות המין בביתו - ובהן גם התקיימו מופעי סקס לסביים. המשתתפות במופעים התלבשו בהתאם לדרישותיו של ברלוסקוני, והתבקשו לקיים יחסי מין

מינטי. "ארגנה את מסיבות המין" (רויטרס)

השערוריות לא מפסיקות לרדוף את סילביו ברלוסקוני: פרטים חדשים מחקירתו של ראש ממשלת איטליה, בחשד לקיום יחסי מין עם הפרוצה הקטינה ושחרורה ממעצר, מתפרסמים הבוקר בכלי תקשורת ברחבי העולם. זאת, על סמך מסמכים חדשים שהגישה המשטרה לבית המשפט האיטלקי והקלטות נדירות השופכות אור על מסיבות האורגיה, לכאורה, שנערכו בביתו של ברלוסקוני.

מההקלטות עולה, כי חברת מפלגתו של ברלוסקוני, ניקול מינטי, הייתה בין המשתתפים במסיבות המין בביתו של ראש הממשלה. "היא נישקה את ברלוסקוני ללא הפסקה, כשהחזה שלה היה חשוף", צוטט שוטר לשעבר בהקלטה של שיחת טלפון שנערכה לאחר המסיבה. "כל הבנות קיבלו במסיבה טבעות ושרשראות, זה היה ממש בית בושת".

"קיימו ביניהן יחסי מין"

מינטי עצמה, ככל הנראה היא שארגנה מופעי סקס בביתו של ראש הממשלה. החשד הוא כי מינטי ארגנה בין היתר גם מופעים לסביים, במסגרת חגיגות המין של ברלוסקוני. במסמכים שהוגשו לבית המשפט עולה, כי הבנות שנטלו חלק ב"הופעות" התלבשו לפי בקשתו של ברלוסקוני, והתחפשו בין היתר לשוטרות או אחיות. הן אף התבקשו לקיים יחסי מין ביניהן.

ברלוסקוני עצמו הכחיש נחרצות את החשדות המיוחסים לו כבר בראשית השבוע. המעניין הוא כיצד יצליח ראש הממשלה המכהן לצלוח גם את החקירות והפרטים העסיסיים העולים מהן הפעם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק