איפה כל תלמיד מקבל אייפד?

תלמידות תיכון בסינגפור לא צריכות לסחוב יותר את ספרי הלימוד לבית הספר, גם מכשירי הכתיבה מיותרים. בית הספר נתן לכל תלמידה ולכל מורה אייפד. צפו ותראו איך עובדת מערכת החינוך הטובה בעולם

מי שחושב שבתי הספר נשארו הרחק מאחורי הקדמה הטכנולוגית – כדאי שיקפוץ לבקר בסינגפור. מערכת החינוך במדינה זונחת את ספרי הלימוד, במקומם התלמידים מקבלים אייפד של אפל כדי לשפר את סביבת הלימוד וההוראה.

כ-150 תלמידים ומורים בתיכון הנאן יאנג לבנות קיבלו את הטאבלט החדש, במהלך שלדעת ראש תכנית הלימודים סא הו יאנג יספק רמת ניידות אחרת וישנה את הדרך שבה התלמידים לומדים.

"אני בהחלט מצפה לזה, זו המטרה הסופית שלנו - לשנות את שיטות הלימוד וההוראה בעזרת כלים אישיים מאוד ניידים, במשקל קל מאוד. קל להשתמש בו".

הורדת את האפליקציה לתושב"ע ?

נראה שגם התלמידים נהנים מהשימוש בכלי החדש כמו שקלואי צ'ן בת ה-14 מציינת, "אני חושבת שזו חוויה מעוד מרעננת כמו חברותיי לכיתה, אני חושבת שזה מאוד מהנה, היום בכיתה אנחנו סביב האייפד, מנסות את האפליקציות".

הפרויקט עלה בסביבות ה-100,000 דולר. האייפד הוא השקעה רצינית של בית הספר. באופן רשמי מדובר בתכנית ניסיונית שתימשך שנה אחת. אם התכנית תצליח, האייפד יוכנס לתכנית הלימודים של סינגפור בשלבים. שר החינוך של סינגפור אומר שנאן יאנג הוא אחד מארבעה בתי ספר שמכניסים עכשיו את האייפד לכיתות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק