לאוס: רצח אישה בהריון כדי לזכות בלוטו

גבר מלאוס חשב שהעובר בן ה-3 חודשים שאשתו נושאת ברחמו יכול להביא לו מזל טוב והחליט לרצוח את שניהם, ולאחר מכן לנסות ולהפיק קסם מיסטי מיוחד. על פי החשד, הכה הרוצח את אשתו בגרזן ולאחר מכן שלף את העובר. במשטרה מחפשים כעת אחר העובר שהוסתר ככל הנראה

האם עוברים יכולים להביא לזכייה בלוטו? אי (חדשות 2)

גבר בן 38 מלאוס נעצר אתמול בחשד שרצח את אשתו בת ה-24, מאחר שהאמין שהעובר שנמצא ברחמה יכול לסייע לו בכישוף למזל טוב שיביא לזכייתו בלוטו. כעת מחפשים במשטרה המקומית אחרי עוברה של הנרצחת, שהוצא מרחמה באלימות קשה.

על פי החשד, התכוון הרוצח להשתמש בעובר בן השלושה חודשים בלבד כדי לתכנן את הכישוף ולהפוך אותו למעין חפץ מיסטי שעל פי האמונה המקומית מביא לבעליו כוח רב ועושר. הוא הכה את אשתו בגרזן בגבה ולאחר שנפחה את נשימה האחרונה, פתח את בטנה ושלף את העובר.

"הרוצח הודה ברצח האיום הזה, אבל לא הסביר איפה גופתו של ילדו שטרם נולד", אמר חמסוק פונחמדי, חוקר המשטרה הראשי במחוז. לדברי פונחמדי, אמר הרוצח כי הבין שברגע שיהפוך את העובר לקמע קסם, יוכל לבקש מהרוחות הטובות את מספרי הלוטו הזוכים.

כעת, במקום לזכות בפרס הגדול בלוטו, יצטרך החשוד ברצח לעמוד למשפט על מעשיו המחרידים ומקום לקבל כסף רב, סביר להניח שהוא יקבל מספר רב של שנים מאחורי סורג ובריח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק