שוורצנגר: "בתור מושל קליפורניה הפסדתי כ-200 מיליון דולר"

מה משתלם יותר לכוכב קולנוע - לעבור לפוליטיקה או להמשיך לככב בשוברי קופות הוליוודים? מושל קליפורניה הפתיע בהתבטאות חריגה בראיון לעיתון באוסטרליה, כשאמר שלו היה ממשיך בקריירת הקולנוע המוצלחת במקום לעבור לפוליטיקה, חשבון הבנק שלו היה תופח ב-200 מיליון דולרים. הסיבה: הכנסות בגין סרטים בכיכובו

השוטר מגן הילדים שהפך להיות השוטר הפוליט (רויטרס)

להיות "מחסל" עדיף על להיות מושל? כך לפחות עולה היום מדבריו של שחקן הקולנוע ומושל קליפורניה לשעבר ארנולד שוורצנגר שאמר כי בתקופת כהונתו בתפקיד הפוליטי רם הדרג איבד פוטנציאל הכנסה של כ-200 מיליוני דולרים.

לדברי שוורצנגר, הסכום הגבוה שקול לכסף שאותו יכול היה להרוויח אם היה ממשיך לככב בשוברי קופות הוליוודים. למרות הכל, מדגיש שוורצנגר בראיון לעיתון אוסטרלי, הוא לא מצטער על בחירתו הפוליטית. "זה היה שווה הרבה יותר", אמר המושל, שחקן הקולנוע והשרירן.

"הדבר היחיד שאני מצטער עליו זה שיצא לי לבלות פחות עם אשתי ועם הילדים", אמר שוורצנגר בראיון. "יש הרבה בתחום הזה שאני צריך לתקן כיום", הוא הוסיף.

בטרם כניסתו לפוליטיקה, כיכב שוורצנגר בסרטי קולנוע רבים והתפרסם בעיקר בזכות תפקידיו בסרטי "שליחות קטלנית", "אחרון גיבורי הפעולה", "שוטר בגן ילדים" ועוד. עם הודעתו על כניסתו לפוליטיקה, הותיר שוורצנגר את מעריציו בהלם, לאחר שהבינו שלא יראו אותו יותר על המסך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק