אינדונזיה: מוכר צעצועים פיתה 96 ילדים ואנס אותם

פדופיל מאינדונזיה נעצר לאחר תלונה של נער שסיפר כי האיש חטף אותו ואנס אותו במשף 45 ימים. בחקירתו התבררו מימדי הזוועה: האיש, שהינו אב ל-4 ילדים משלו, נהג לפתות ילדים עזובים ברחוב ולאנוס אותם. במשך שנתיים הוא פגע בקרוב ל-100 נערים בני 13-17. בחקירתו הודה והסביר: בילדותי הייתי קורבן למעשי התעללות מינית

פיתה את הילדים ואנס אותם, אילוסטרציה (חדשות 2)

מקרה מזעזע של פדופיל סדרתי נחשף באינדונזיה עם מעצרו של מוכר צעצועים שנהג לפתות ילדים ולאנוס אותם. על פי החשד, הוא נהג ליצור עמם קשר בעזרת הצעצועים שמכר, והצליח לאנוס בעזרת השיטה קרוב למאה ילדים.

הרשויות דיווחו שהמוכר בן ה-34, אב לארבעה ילדים משלו, נעצר בעיר ג'קרטה והודה בחקירתו שאנס 96 נערים וילדים. החוקרים הזדעזעו לגלות שמדובר במספר גדול כל כך של קורבנות צעירים, שנחשף רק לאחר שהגיע תלונה מאחד הנערים שנפלו קורבן למעשיו.

אותו הנער סיפר שמוכר הצעצועים חטף אותו ואנס אותו מספר רב של פעמים במשך 45 ימים שבהם היה נתון בחזקתו. בנוסף למעשי האונס, הנער סיפר שאולץ לבצע מופעים מיניים כדי לספק את החשוד.
החשוד ציין שרוב הקורבנות היו זכרים בגילאי 13-17. לדבריו, במהלך השנתיים האחרונות הוא נהג לאסוף את הילדים - רובם ילדים עזובים שחיו ברחוב ובתחנות הרכבת. את מעשיו הוא הסביר בכך שעבר התעללות מינית בילדותו. אם יורשע, הוא צפוי לרצות עונש של 15 שנות מאסר, לפי הנהוג במדינה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק