הודו: נמר יצא למסע הרג - וחוסל

6 פצועים ב-8 שעות של מתקפה: זה קציר הדמים של השתוללות נמר בעיר ההודית השלווה קראד. הנמר הותקף באבנים, התעצבן והחל לתקוף את העוברים ושבים. בסופו של דבר התנפל הנמר על אדם שיצא מבר, הצמיד אותו לרצפה והתכונן לטרוף אותו - וברגע הזה שלף קצין משטרה את אקדחו וסיים את הסאגה

רגע הפגיעה בנמר ההודי (AP)

הצילום שלפניכם מתעד את הרגע בו הסתיימה מתקפה בת 8 שעות של נמר משתולל על תושבי עיר הודית: 2 קליעים נורו לעבר החיה התוקפנית מטווח קצר. קצין המשטרה ויקאס דאס נאלץ להשתמש באקדחו לאחר שהנמר זינק על אדם שיצא מבר. בשעות שקדמו לרגע הזה, תקף הנמר לא פחות מ-6 בני אדם.

האירוע התרחש אתמול בעיר ההודית קאראד, בחבל מהרשטרה. תושבי העיר הבחינו בשעה 4 לפנות בוקר בנמר רובץ על גג פח. "לא הייתי בטוח אם ראיתי טוב", סיפר אחד התושבים. "חשבתי שזה אולי כלב או חתול גדול". אבל מהרגע בו הבינו המקומיים כי מדובר בנמר מסוכן, החלה הפאניקה להשתלט על העיר השלווה.

החיה הצליחה להתגנב לתוך בית נטוש, אבל כמה מהמקומיים החלו לזרוק לעברו אבנים דרך החלון. בשלב הזה יצא הנמר העצבני מהבית – והחל לתקוף כל מי שנקרה בדרכו. שישה בני אדם הותקפו אך הצליחו להימלט כשהם פצועים בפנים, בצוואר ובכתפיים. שוטרים שהוזעקו למקום ירו כמה יריות באוויר כדי להפחיד את החיה, אבל גם זה לא עזר.

רק כאשר התנפל הנמר על האזרח המסכן שיצא מהבר והצמיד אותו לרצפה, הבינו השוטרים שאין ברירה אלא לפגוע בנמר המשתולל באש חיה. קצין המשטרה שלף את אקדחו וירה בנמר מטווח קרוב. "הוא נהם לעברי ותפס את הקורבן בצוואר", סיפר אחר כך הקצין שירה. "המחשבה היחידה שחלפה בראשי כשכיוונתי את האקדח היה להציל את האיש המסכן הזה. לא רציתי להרוג את הנמר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק