מייקל דאגלס החלים מהסרטן וחזר לדבר

"הפפראצי נהנו לראות אותי סובל ונאבק": השחקן ההוליוודי מייקל דאגלס הודיע היום בראיון מיוחד לרשת NBC כי לאחר שישה חודשי מאבק במחלת הסרטן - הוא החלים. בראיון מיוחד הוא מספר על חודשי המאבק הקשים, טיפולי ההקרנות הייחודיים, רדיפת צלמי הפפראצי וגם על תוכניותיו לעתיד

השחקן מייקל דאגלס ניצח את הסרטן: הכוכב ההוליוודי הודיע היום בראיון מיוחד לרשתות הטלוויזיה האמריקניות כי לאחר שישה חודשי מאבק בסרטן הגרון - הוא הבריא. בדרך לא שוכח דאגלס לתקוף את צלמי הפפראצי ולסמן את היעד הבא.

"למרות שהרופאים אמרו לי שהסיכויים נמוכים, ידעתי לאורך כל הדרך שאנצח את המחלה", מכריז היום דאגלס. "כל התקופה האחרונה הייתה כמו נסיעה מטורפת ברכת הרים וכעת אני צריך להמשיך להיבדק מידי כמה חודשים כדי לוודא שהמחלה הארורה לא תחזור ולהביט הלאה", הוסיף השחקן.

"המחלה שינתה אותי במובן שאני יותר מודע לחיים שלי ולכך שהם קצובים. אומנם הורי הגיעו לגילאים 87 ו-94, כך שיש לי גנים טובים, אבל עכשיו אני יודע שאני רוצה לנצל את החיים עד תום", השיב דאגלס בתגובה לשאלה כיצד המחלה שינתה את חייו.

"עכשיו אני אוכל כמו חזיר"

"איבדתי המון משקל במהלך המחלה, בעיקר בגלל ההקרנות שסתמו את צינוריות הרוק שלי והקשו עלי לאכול", מספר דאגלס על התקופה הקשה. "עכשיו אני אוכל כמו חזיר, אבל יעברו עוד לפחות חודש לפני שאחזור למשקל התקין שלי", הוא מסביר.

עיקר הביקורת של השחקן מופנית כלפי צלמי הפפראצי שלטענתו "נהנו לראות אותו נלחם על חייו". "הם צילמו אותי במצבים הקשים ביותר", הסביר דאגלס. החלמתו מהסרטן, שנחשב אלים במיוחד, התאפשרה הודות לטיפולי הקרנות אגרסיביים וממוקדים במכשירים מתקדמים. כיום הוא חוגג עם בני משפחתו ומתחיל לתכנן את החזרה לקדמת הבמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק