פוטו רצח: כך נראה היורה מאריזונה

ג'ראד לאפנר, בן ה-22 שירה בחברת הקונגרס גבריאל גיפורדס והרג שישה בני אדם לא משתף פעולה עם המשטרה. בתמונה בה צולם בדרכו למעצר, ניתן לראות את סימני החקירה של הצעיר התימהוני - כמו חבלות בעין. חברת הקונגרס עדיין נאבקת על חייה בבית החולים

ג'ראד לאפנר במעצר (CNN)

ג'ראד לי לאפנר, הצעיר שרצח שישה בני אדם, ירה בחברת הקונגרס גבריאל גיפורדס ובעוד 11 אנשים בטוסון שבאריזונה ביום שבת האחרון, צולם זמו קצר אחר מסע הירי, כשהובל למעצר. בתמונה ניתן לראות את עיניו הדולקות של האיש הקיצוני וחוסר שיתוף הפעולה עם חוקריו.

למרות החיוך המטורף של לאפנר בתמונה, אפשר לראות סימנים לחקירה שעבר - סימני חבלה, כמו חבלה סביב עינו השמאלית. על פי הדיווחים שמגיעים מטוסון, למרות החקירות, לאפנר עדיין לא מדבר עם חוקריו.

עוד נודע כעת, כי הרוצח המתואר כמטורף, הורחק מהקולג' "פימה" בו למד, בגלל בעיות התנהגות. אחד ממוריו סיפר כי גם לאחר שהורחק , הוא המשיך להפחיד את התלמידים והסטודנטים במכללה.

גיפורדס עדיין נאבקת על חייה

על פי הסרטונים שהעלה לאפנר ליו-טיוב, ניתן להבין שמדובר באדם מעורער וקיצוני. הוא טוען שתושבי אריזונה לא יודעים קרוא וכתוב, שהם נתונים לשטיפת מוח של הממשל ולא מבינים את המניפולציות שוושינגטון עושה על גבם.

בבית החולים האוניברסיטאי בטוסון, חברת הקונגרס גיפרדס, עדיין נאבקת על חייה. בעיר מתאבלים על מותם של ששת הקורבנות - בהם שופט פדרלי וילדה בת תשע שנורו ממרחק של פחות ממטר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על מצבה של חברת הקונגרס? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

עוד בנושא:

נולדה ב-11.9, נרצחה בטבח באריזונה

כך נשמע מסע הירי באריזונה

המתנקש מאריזונה - פעיל אנטישמי?

ארצות הברית: חברת הקונגרס עדיין נאבקת על חייה

המתנקש בחברת הקונגרס היהודייה: מעריץ של "מיין קאמפף"

מתנקש ירה בחברת קונגרס יהודייה, עוד 5 נהרגו