העולם חוגג את ה-11.1.11

גם אתם הסתכלתם הבוקר בשעון וחשבתם, וואו, השעה 11:11 בתאריך ה-11.1.11? ברחבי העולם אנשים רבים דווקא לא הופתעו, אלא התכוננו במיוחד לרגע שבו הספרה 1 תשתלט על המסכים. גם בישראל, זוג הורים חגג את לידת ביתם ברגע החד פעמי

המציאות והנפש מתאחדים, 11.1.11 (חדשות 2)

המספר 1 הוא בהחלט המספר הפופולארי ביותר היום. ברחבי העולם ציינו הבוקר, ה-11.1.11, את השעה 11:11 באירועים שונים ומגוונים שתוכננו במיוחד לרגע יוצא הדופן.

ניו זילנד היא בין המדינות שציינו ראשונות את השעה הלא כל כך עגולה. בעיר וולינגטון, בחרה רות' סטרינימאנס לפתוח את הגלריה שלה בדקה אותה היא מגדירה כראשונית. לא סתם, כותרת התערוכה אותה היא מציגה נקראת 11.1.11.11:11.

בניו יורק, ארה"ב, שם השעה הזו תגיע רק בשעות הערב של ישראל, קבוצה של אנשי רוח שאמונתם מתבססת על תרבויות עתיקות באמריקה הלטינית החליטה להתכנס לכבוד הרגע המיוחד. "הנפש תיזכר ברגעיה הראשונים, זה הזמן להבעת רגש כלפי הבריאה - כלפי הטבע שמיטיב עימנו", אמר אחד המשתתפים בקבוצה, המאמינה כי המציאות והנפש מתאחדות היום. "צריך להעניק תשומת לב כעת לפשטות, לראשוניות, וכמובן להגיע לשלווה - כל אחד עם עצמו - לבד".

וגם בישראל לא מתעלמים מכל האחדות. מושיקו ואורטל שמואל המתגוררים בקריות ציפו במשך תשעה חודשים ללידת בתם השלישית. רק כשהגיעו לבית החולים שמו לב לתאריך הלידה יוצא הדופן: ה-11.1.11 בשעה 11:00 בדיוק.

"לפנות בוקר היא התחילה להרגיש צירים וירדו לה המים", משחזר משה. "הזמנו אמבולנס ופינו אותה לבית החולים רמב"ם". במשך כמה שעות היתה אורטל בחדר הלידה ובשעה 11:00 יצאה התינוקת הטרייה לאוויר העולם.

כעת נותר לנו רק לצפות לתאריך 11.11.11, אז נקבל עוד 1 לתאריך ושעה אפילו יותר מיוחדים מהיום.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק