צפו: הטרקטור המרקד כובש את סין

מי אמר שמכונאים לא יכולים להיות כוראוגרפים ושטרקטורים לא יכולים לנוע כברבורים? מכונאי סיני החליט לשבור מוסכמות ולבצע את "ריקוד הטרקטור" שכבר כובש את סין. כפי שניתן לראות בסרטון שמתעד את הריקוד, מלהטט המכונאי על שני גלגלים בלבד עם הטרקטור. בעבר נפצע המכונאי בראשו בגלל הלהטוט, אך החליט שלא לוותר

טרקטורים יכולים להיות יעילים, חזקים, בעלי עוצמה אבל זה מאוד מאוד נדיר לראות אותם מרקדים . מפעיל מנוף סיני בשם קאו בינג וחבריו מצליחים לאחרונה להוציא מהטרקטורים את הצד הקצבי שבהם.

בעבר, כשהמציא בינג את "ריקוד הטרקטורים", במסגרתו הוא מלהטט עם הרכב הכבד על שני גלגלים בלבד, גרם המהלך לפציעה בראשו של פינג, כשהטרקטור איבד שיווי משקל. כתוצאה מכך היה בינג מרותק למיטה , כשכולם חשבו שברגע שיתאושש, הוא לא יתקרב לטרקטור בחייו.

עם זאת, מתברר שהדחף האומנותי חזק יותר. בינג לא רק חזר ללהטט, אלא שהריקוד השתכלל וכולל עכשיו גם צעדים עם כף הטרקטור. "חצי שנה אני מתאמן על הריקוד הזה", הוא אומר. זה היה מאוד קשה, אבל אחרי אימונים מפרכים - הצלחנו", הוסיף.

אנשי הצוות של קאו מנצלים ימים בלי עבודה על מבנים או חפירות כדי להראות את הטריקים לקהל שרק הולך וגדל מהופעה להופעה. אתם מוזמנים בינתיים לצפות בסרטון שמתעד את ביצועיו של בינג. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק