ברזיל: שני אחים קברו את אביהם בעודו בחיים

מקרה רצח מזעזע במיוחד נחשף היום בברזיל, כשחקירה משטרתית העלתה שכהן דת בכת אפרו-ברזילאית לא מת מוות טבעי, אלא נקבר בעודו בחיים, כאשר הוא מורדם - ונחנק. מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי שני בניו קברו אותו בעודו בחיים, לאחר שלטענתם התעלל בהם ולא קיבל את העובדה שהם הומוסקסואלים

כאן נקבר האב בעודו בחיים (AP)

זהו אחד הסיוטים הגדולים ביותר של כל אדם: שני אחים מברזיל מואשמים ברצח אביהם, מנהיג דתי של קהילה אפרו-ברזילאית, כשעל פי כתב האישום טשטשו אותו השניים באמצעות כדורי שינה ואז קברו אותו בעודו בחיים, כך מדווחת תחנת הטלוויזיה הברזילאית "גלובו".

לדברי מפקד המשטרה בחבל מרנאו, החוקרת את האירוע המזעזע, הודו שני האחים בני ה-21 וה-18 בביצוע הרצח המתוכנן וסיפרו כי רצחו את אביהם מאחר שהיה איש אלים ששתה יותר מדי ולא קיבל את העדפותיהם החד-מיניות. עוד חושדים במשטרה המקומית כי השניים גייסו שכן שיסייע להם בכריית הקבר.

סכסוך משפחתי או טקס דתי?

נתיחת גופתו של האב אישרה את החשד שהוא מת מחנק, מתחת לאדמה, ואף נמצאו בגופו שרידים למינון יתר של כדורי שינה. "הוא נקבר חי", קבע אחד החוקרים שעוסקים בפרשה, "וכעת אנו חוקרים את המניע האמיתי של הפשע הזה".

על פי כלי התקשורת בברזיל, למדה המשטרה על המעשה לאחר ששכן סיפר על הקבר לתושבי השכונה והם הזעיקו את כוחות הביטחון. אחיו של האב טען שברגע של שבירה הודו הבנים במעשים, ולאחר ששמע את דבריהם החליט להעיד בפני השוטרים.

במשטרה סבורים שגם לכת שבה היה האב חבר יש קשר למקרה הרצח והם אפילו חוששים שקבורתו בחיים עשויה להיות חלק מטקס דתי מסתורי או ממאבקים על הנהגת הכת. "אנו מאמינים שהיו קרבות על שליטה בקהילה", אמר החוקר. "אנחנו לא חושבים שמדובר רק בריבים המשפחתיים עם הבנים", הוסיף.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק