ניו יורק: עיתונאי מפורטוגל נרצח וסורס בידי בן זוגו הדוגמן

עיתונאי וכותב טור רכילות מפורסם מפורטוגל, בן 65, נמצא ללא רוח חיים במלון בניו יורק. ראשו רוצץ ככל הנראה על ידי מחשב נייד ואשכיו נחתכו באמצעות כוס יין שבורה. החשוד במעשה: מאהבו של העיתונאי, דוגמן בן 20 שזכה בתכנית ריאליטי ובילה עם הנרצח במלון

הקורבן והחשוד ברצח (new york post)

רצח מחריד בארה"ב: משטרת ניו יורק חושדת שעיתונאי בן 65 מפורטוגל נרצח באלימות וסורס בידי בן זוגו, דוגמן כבן 20.

גופתו הערומה של קרלוס קאסטרו, בעל טור רכילות פופולרי ופעיל למען זכויות הומוסקסואלים בפורטוגל, התגלתה בתוך שלולית דם חדר בקומה ה-34 של מלון "אינטרקונטיננטל" הסמוך לטיימס סקוור.

ראשו של קאסטרו, כך סיפרו החוקרים, נחבט בחוזקה במהלך אקט אלים במיוחד. אשכיו נחתכו ככל הנראה על ידי כוסות יין שבורות. בחדר נמצא גם מחשב נייד מגואל בדם, שייתכן ושימש ככלי הרצח.

מי שאחראי למעשה מעורר החלחלה הוא על פי החשד רנטו סיברה, דוגמן שהשתתף לאחרונה בתכנית ריאליטי בפורטוגל. הצעיר הגיע לבית חולים זמן קצר לאחר המעשה כשחתכים עמוקים על שתי ידיו. הוא אושפז ורק בעוד מספר ימים, כך אומרים במשטרה, יוכל למסור את גרסתו.

ידידה של העיתונאי, שמצאה את גופתו יחד עם עובדי המלון בו התאכסנו השניים, סיפרה לשוטרים כי ראתה את בן זוגו יוצא מהחדר כשהוא נסער. יום לפני כן, העידה, סעדה עם השניים והרגישה שמשהו אינו כשורה. "הם ללא ספק כעסו מאוד אחד על השני", ציינה בפני החוקרים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק