אמא הייתה פעם אבא, אבא היה אמא

הוא היה פעם אישה, היא גבר, והיום הם בני זוג שמגדלים ילד משותף. אנדראה ודומיניק מצ'כיה גילו את האהבה מחדש אחרי שעברו כל אחד בנפרד ניתוח לשינוי מין. כשדומיניק החליט לחדש את הקשר עם בנו מנישואיו הראשונים - גילה שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ: בנו עומד לעבור ניתוח זהה שיהפוך גם אותו לאישה

מי מוריד את הזבל? אילוסטרציה (חדשות 2)

דומיניק היה פעם אישה, אנדראה הייתה גבר, ואחרי ששניהם עברו ניתוח לשינוי מין הם הפכו למשפחה: אמא, אבא וילד - בנו של דומיניק מהתקופה שבה היה אישה.

לפני 15 שנה, אילונה טומקובה הייתה אישה שחיה במזרח צ'כוסלובקיה. היא עזבה את בעלה ואת בנה הקטן, ועברה ניתוח שהפך אותה לדומיניק סיידא - גבר צ'כי. שנתיים לאחר מכן פגש דומיניק את אנדראה קייזרובה - אישה שגורלה כמעט זהה לשלו רק להיפך: אנדראה התגלתה כטרנסג'נדר, שלפני שעברה ניתוח לשינוי מין, הייתה גבר בשם תומס קייזר שעסק בפיתוח גוף.

"כשנפגשנו, לאנדראה היה עדיין איבר מין של גבר, אבל היא נראתה כמו אישה לכל דבר", סיפר דומיניק. אנדראה מצדה מגלה: "לדומיניק יש כזה קסם אישי, שאחרי ארבעה חודשים אמרתי לעצמי שזה הגבר שאני רוצה לבלות איתו את חיי".

לאחר מיסוד הקשר בין השניים, החליט דומיניק לחדש את הקשר עם בנו, אלא שלמרבה הפלא - או בעצם כצפוי - דומיניק גילה שבנו עומד להפוך בקרוב לבתו, לאחר שגם הוא החל בתהליך לשינוי מין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק