צפו: המפגש המרגש בין ההומלס עם קול הזהב לאמו

טד וויליאמס, קבצן הנדבות שריגש את ארה"ב והעולם עם הקול הרדיופוני יוצא הדופן, התחיל בדרך חדשה בחייו לאחר שהתפרסם ביו-טיוב. הלילה הוא התאחד עם אימו, עימה לא נפגש יותר מ-10 שנים. "אל תאכזב אותי שוב", אמרה לו האם בת ה-92

המזל ממשיך להאיר פנים להומלס בעל קול הזהב: לפני שלושה ימים סרטון ביו-טיוב הפך את טד וויליאמס מקבצן לכרוז מבוקש ולשם מפורסם ברחבי העולם. הלילה הוא התאחד עם אימו במפגש מרגש ומתוקשר במיוחד, לאחר שלא התראו למעלה מעשר שנים.

וויליאמס נפל על ברכיו כשראה מולו את אימו ג'וליה בת ה-92. "אני אוהב אותך אימא, אמרתי לך שאחזור הביתה השנה. אני יודע שאני לא נראה הכי טוב אבל הסתפרתי", אמר בעל הקול הרדיופני והבטיח לאימו שלא יחזור על טעויות העבר.

ג'וליה הקשישה פנתה לבנה האובד והעבירה יד בשיערו המאפיר. "אני אוהבת אותך", אמרה בדמעות, בבקשה אל תאכזב אותי שוב". האם, תושבת ניו-יורק, לא ראתה את בנה רק בגלל שלא היה לשניים די כסף על מנת לממן נסיעה מחוף לחוף - בין אם בטיסה ובין אם באמצעות הרכבת, על מנת להיפגש.

ממקבץ נדבות לכרוז ב-NBA

לפני שלושה ימים איש בארצות הברית לא ידע מי זה טד וויליאמס. בשנים האחרונות הוא התגורר ברחובות העיר קולומבוס במדינת אוהיו, והתקיים מהיד אל הפה. אבל להומלס הזה היה כישרון סודי, קול רדיופוני מדהים, שהביא אותו בין לילה להצלחה מסחררת באמריקה ולעבודה החלומית של להיות הכרוז של קבוצת ה-NBA של קליבלנד.

וויליאמס בילה שנים ברחוב, מכור לסמים ואלכוהול ומקבץ נדבות. אבל את הנדבות שלו הוא לא קיבל בחינם, וויליאמס נשא עימו שלט המבטיח משפט או שניים בקול צלול ומרשים תמורת הנדבה שקיבל. מתת האל שלו, הקול הרדיופוני שמאפיין אותו, היא זו שהוציאה אותו בסופו של דבר מהרחוב.

בתור ילד, נהג וויליאמס לחקות שדרן רדיו מקומי וכאשר פגש אותו, קיבל את ההשראה לפנות ללכת בעקבותיו. הוא הלך לבית ספר לקריינות אבל אחרי שסיים, התמכר לסמים ואלכוהול והדרדר לחיי הרחוב. אחרי מספר שנים ברחוב, הוא החליט להתנקות והוא פיכח כבר שנתיים. במקביל, התחיל וויליאמס להציע את קולו תמורת נדבות בתקווה שמישהו "יגלה" אותו.

ואכן, צלם עיתונות מקומי החליט לצלם אותו מדבר והעלה את הסרטון ליו-טיוב. שלושה ימים ושש מיליון צפיות אחרי, הצעות העבודה זורמות אליו מרחבי העולם. הוא רץ מתחנת רדיו אחת לשנייה, מתראיין לכל ערוצי הטלוויזיה, מגולח, מסופר ומלא ביטחון עצמי.

בארצות הברית מתעלמים מהעובדה שלאיש גם עבר פלילי עשיר בעבירות רכוש, והחליטו להתמקד בסיפור הסינדרלה המרגש שלו. וויליאמס עצמו החליט שבנוסף להופעות האורח הרבות שהוא נותן בתכניות רדיו וטלוויזיה ברחבי יבשת אמריקה, הוא יחל לעבוד ככרוז של קבוצת הקליבלנד קאבאלירס, מועדון ה-NBA המייצג את מדינת אוהיו.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק