צפו: המהפך של ההומלס עם קול הזהב

טד וויליאמס תמיד חלם להיות שדרן רדיו, מאז שהיה ילד ובכול השנים שבילה כהומלס ברחובות העיר קולומבוס בארה"ב. לפני 3 ימים, סרטון שלו שהועלה לרשת יו-טיוב הפך את מצבו וכעת הוא הפך לקול של קבוצת ה-NBA של קליבלנד. בארה"ב מתעלמים מהעובדה שהיה גם פושע סדרתי בעברו, והחליטו להתמקד בסיפור הסינדרלה

לפני שלושה ימים איש בארצות הברית לא ידע מי זה טד וויליאמס. בשנים האחרונות הוא התגורר ברחובות העיר קולומבוס במדינת אוהיו, והתקיים מהיד אל הפה. אבל להומלס הזה היה כישרון סודי, קול רדיופוני מדהים, שהביא אותו בין לילה להצלחה מסחררת באמריקה ולעבודה החלומית של להיות הכרוז של קבוצת ה-NBA של קליבלנד.

וויליאמס בילה שנים ברחוב, מכור לסמים ואלכוהול ומקבץ נדבות. אבל את הנדבות שלו הוא לא קיבל בחינם, וויליאמס נשא עימו שלט המבטיח משפט או שניים בקול צלול ומרשים תמורת הנדבה שקיבל. מתת האל שלו, הקול הרדיופוני שמאפיין אותו, היא זו שהוציאה אותו בסופו של דבר מהרחוב.

בתור ילד, נהג וויליאמס לחקות שדרן רדיו מקומי וכאשר פגש אותו, קיבל את ההשראה לפנות ללכת בעקבותיו. הוא הלך לבית ספר לקריינות אבל אחרי שסיים, התמכר לסמים ואלכוהול והדרדר לחיי הרחוב. אחרי מספר שנים ברחוב, הוא החליט להתנקות והוא פיכח כבר שנתיים. במקביל, התחיל וויליאמס להציע את קולו תמורת נדבות בתקווה שמישהו "יגלה" אותו.

ואכן, צלם עיתונות מקומי החליט לצלם אותו מדבר והעלה את הסרטון ליו-טיוב. שלושה ימים ושש מיליון צפיות אחרי, הצעות העבודה זורמות אליו מרחבי העולם. הוא רץ מתחנת רדיו אחת לשנייה, מתראיין לכל ערוצי הטלוויזיה, מגולח, מסופר ומלא ביטחון עצמי.

בארצות הברית מתעלמים מהעובדה שלאיש גם עבר פלילי עשיר בעבירות רכוש, והחליטו להתמקד בסיפור הסינדרלה המרגש שלו. וויליאמס עצמו החליט שבנוסף להופעות האורח הרבות שהוא נותן בתכניות רדיו וטלוויזיה ברחבי יבשת אמריקה, הוא יחל לעבוד ככרוז של קבוצת הקליבלנד קאבאלירס, מועדון ה-NBA המייצג את מדינת אוהיו.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק