גירוש שדים: עכשיו תכנית הריאליטי

זה נכון שראינו כבר לא מעט תכניות ריאליטי מוזרות בשנים האחרונות, אבל זו בוודאי הפעם הראשונה שגם לשדים יש מקום בצוות. ערוץ דיסקברי יכניס את צופיו לעולם המסתורי של גירוש השדים - והכול בסיוע בכנסייה הקתולית

בקרוב בטלוויזיה שלכם: הוותיקן מגרש שדים (AP)

ערוץ דיסקברי ואנשי הוותיקן משתפים פעולה בתכנית מציאות חדשה שבמרכזה ענף, שרבים יגדירו כמפחידה ביותר- גירוש שדים.

במסגרת הריאליטי המסקרן "תיקי מגרשי השדים", ישוחזרו סיפורים מהעבר ויתועדו טקסים של איתור וציד שדים המכשפות. לרגל התכנית, קיבלו אנשי דיסקברי גישה לתיקים שמוגדרים כסודיים והורשו להשתמש בריאיונות שנערכו עם מגרשי השדים הבכירים ביותר בכנסייה הקתולית, אנשים שמעדיפים לרוב להישאר בחשיכה.

"הוותיקן הוא מקום שמאוד קשה לקבל אליו גישה, אבל שכנענו אותם להיחשף לאחר שהבטחנו כי לא נביע דעות בנוגע לטקסים", ציין בגאווה נשיא רשת דיסקברי קלארק בנטינג.

האפיפיור טוב לרייטינג?

בנטינג סיפר גם שהחוקרים, אנשי הוותיקן , מאמינים ששדים נוהגים לאכלס לא מעט מקומות ואפילו לחדור לגופם של בני אדם. הנהלת הרשת טענה שבהתחלה הציפיות היו מאוד נמוכות, אבל אחרי שלוש שעות שיחה עם אנשי הוותיקן - הוא הבין שיש בידיו זהב. "העבודה שהאנשים האלו עושים, הביטחון שלהם באמונה שלהם, הופכים את הסיפורים למרתקים", מסביר באנטינג.

אם העונה הראשונה תצליח, הרשת מקווה להמשך השותפות עם הכנסייה, שתסלול את הדרך לעוד הפקות רבות בנושאים רבים ומגוונים, וכמובן - תגרוף אחוזי צפייה גובהים מאוד.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק