הפרטים על חתונת השנה נחשפים

בכל העולם עוקבים אחר ההכנות לחתונת השנה בממלכה הבריטית. עד כה היה ידוע תאריך החתונה והמקום שבו תתקיים, אך כעת נחשפים פרטים נוספים על הטקס, האנשים שייקחו בו חלק והמסיבה שמתכננת המלכה לזוג עם תום הטקס

הפרטים נחשפים (חדשות 2)

הנסיך וויליאם ואהובתו קייט מידלטון מספקים את רעבונם של הבריטים שעוקבים בשקיקה אחר כל מידע חדש לגבי מה שהולך להתרחש בחתונה המלכותית שתתקיים ב-29 באפריל. אחרי שרק התאריך והמקום היו ידועים, נחשף לוח הזמנים של הטקס והאנשים שיזכו להשיא את הזוג.

לדברי השניים הכומר הבכיר ד"ר ג'ון הול ינהל את טקס החתונה שתתקיים בכנסיית ווסטמיניסטר אבבי, אבל מי שישיא את בני הזוג זה לזו יהיה הארכיבישוף של מקנטרברי, ד"ר רואן ויליאמס. דובר הממלכה חשף שהכלה תגיע לכנסייה במכונית - שם תפגוש את בחיר לבה.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

לאחר הטקס המלכותי, תתקיים תהלוכה מיוחדת שאותה יובילו הזוג הטרי במרכבה לעבר ארמון בקינגהאם. התהלוכה תעבור דרך כיכר הפרלמנט דרך רחוב ווייטהול, במרכזה של לונדון.

כשיגיעו לארמון, הם ייפגשו את מלכת אנגליה, שתערוך לכבודם קבלת פנים מיוחדת. בהמשך ייערך ערב ריקודים וארוחת ערב מיוחדת בנוכחות הנסיך צ'ארלס, בנוכחות חברים קרובים ובני משפחה. גורמים המקורבים לזוג מציינים שבני הזוג היו מעורבים בכל שלבי ההכנות לחתונה, שתתקיים בהתאם לרצונם.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק