המספרים של "אבודים" זכו במגה-לוטו

מיליוני אמריקניים רכשו בימים האחרונים את כרטיסי המגה-לוטו, כשהפרס תפח ועמד על 355 מיליון דולרים. למרות הסיכויים של 176 מיליון לאחד, שניים זכו בהגרלת הענק. בין 6 המספרים הזוכים - 4 הם מספרי הסדרה "אבודים"

המספרים של הארלי: שני מגה מיליונרים צוחקים עכשיו בארצות הברית, לאחר שזכו יחד ב-355 מיליון דולרים, אותם יחלקו. המספרים שעלו בהגרלה הרביעית בגודלה בהיסטוריה האמריקנית הם 4, 8, 15, 25, 47, והמגה מספר - 42. מי שראה את הסדרה "אבודים" ודאי יודע, שארבע מששת המספרים האלו היו המספרים המסתוריים שליוו את הסדרה.  

העסקים פרחו בימים האחרונים בדוכני הלוטו בכל רחבי ארצות הברית. כרטיסים נמכרו בכל דקה והחלומות האמריקניים גדלו באותה מהירות. "ובכן, אתה יודע, אולי אקנה לעצמי מכונית ספורט - למבורגיני אדומה או משהו כזה", אמר בחור עם כרטיס ותקוות. "אני אפרוש, אני אפרוש", קראה אישה אחרת עם כרטיס דומה.

הפרס בהגרלת המגה מיליון, שנערכת ב-41 מדינות ובמחוז קולומביה, הלך ותפח מאז חודש נובמבר. הסיכויים לזכייה היו גדולים מתמיד, 176 מיליון לאחד, אבל שני הזוכים ניצחו את הסטטיסטיקה.

מה עושים עם כל כך הרבה כסף?

ב-2007 זכתה סינת'יה סטאפורד מלוס אנג'לס ב-112 מיליון דולר. "זה היה הרגע הכי סוריאליסטי והמרגש בחיי", סיפרה. היא החליפה חיים של מאבק כלכלי ופתחה חברת סרטים משלה. עכשיו היא מתערבבת עם הכוכבים ותורמת לצדקה. "אני עדיין אותו האדם, אבל יש לי יותר משאבים לעשות את הדברים שאני רוצה לעשות", היא אומרת.

כריסטפור שו זכה ב-258 מיליון דולרים בשנה שעברה. הוא סיפר כי, "בהתחלה אתה מקווה לא למות מהתקף לב. עצתי היא לשמור את זה בשקט, אתה לא רוצה שזה יגיע לחדשות - אם יש לך סיפור שמח".

אבל יש גם סיפורים עצובים. אברהם שייקספיר זכה ב-30 מיליון דולרים אבל נרצח ב-2009. היועצת
הכלכלית שלו הואשמה ברצח.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק