צפו: קרב שוורים המוני יצא משליטה

כשלוחמים חובבנים מקולומביה, ללא ניסיון, חשבו לנסות ולהילחם לבדם בשוורים, זו הייתה התוצאה - 48 פצועים בדרגות שונות. מדובר בפסטיבל שנערך במדינה מדי שנה ומומחים אף מסבירים שבממוצע מספר ההרוגים ממלחמות שוורים על ידי חובבנים עומד על כ-20, כך שנראה הפעם יצאו הפצועים בזול. אל תנסו את זה בבית - באמת

48 לוחמי שוורים חובבניים נפצעו השבוע בקולומביה, לאחר שלא הסתדרו עם השוורים הזועמים - שיצאו משליטה. למזלם הרע של לוחמי השוורים, למעט החבלות הקלות שספגו, תועד המקרה בעדשת המצלמה, כך שכיום כל העולם יכול לצפות בהם בקלקלתם.

"אם אדם יופיע לפני שור, גם אם לא סיממו אותו, סביר להניח שהוא יתקוף. זה הדבר הכי הגיוני", מסביר לוחם שוורים מנוסה בעל שנים של ניסיון בזירה שמגיע אף הוא מדי שנה לקרבות החובבים.

עם זאת, מתברר שהאירוע הלא ממש נחמד הזה קורה מדי שנה בפסטיבל מיוחד, שבו כמעט כל אחד מנסה להוכיח את יכולתו בזירה, גם אם הוא לא ממש לוחם שוורים מקצועי וחמקמק. בנוסף, גובה לעיתים האירוע לא מעט קורבנות בנפש, כ-20 בממוצע, למרות שהשנה למרבה המזל הסתיים האירוע ללא פגיעות קשות.

נראה כי למרות הריגוש הגבוה ששואבים הלוחמים החובבנים מהאירוע, עדיף אולי לאמץ תחביב מסוכן קצת פחות - כמו למשל קריאת ספרים או איסוף בולים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק