הפיליפינים: תינוק חי אותר בפח של מטוס נוסעים

בפעם השנייה בתוך מספר חודשים, מצאו עובדי ניקיון בשדה תעופה תינוק חי בשירותי מטוס שהמריא מהמפרץ הפרסי ונחת בבירת הפיליפינים, מנילה. הוולד נולד ככל הנראה במטוס, ואמו עטפה אותו בחיתול והשליכה אותו לפח הזבל. עירנותו של עובד הניקיון הביאה למציאת התינוק והעברתו לטיפול רפואי. המשטרה המקומית פתחה בחקירה

מצבו של התינוק טוב. אילוסטרציה (חדשות 2)

כשאחד מעובדי התחזוקה של חברת התעופה "איתיחאד" מאיחוד האמירויות ניקה את שירותי המטוס לאחר שנחת בנמל התעופה במנילה, הוא לא שיער לעצמו שבשירותי המטוס הוא ימצא תינוק חי.

על פי הדיווח ברשתות הטלוויזיה בפיליפינים, מצא העובד את הוולד כשהוא עטוף בחיתול לאחר שנזרק לפח הזבל בתא השירותים, ככל הנראה על ידי אמו. התינוק הועבר מיד לידי המשטרה בפיליפינים, שהחלה בחקירת האירוע החריג ובניסיון לאתר את האם. מצבו הבריאותי של התינוק מוגדר טוב.

זו לא הפעם הראשונה שתינוק נמצא בתא שירותים במטוס שהמריא מנסיכויות המפרץ לפיליפינים. בחודש ספטמבר האחרון נמצא תינוק בן יומו בתא שירותים של מטוס שהמריא מבחריין. אחת מהעובדות הניקיון שגילתה אותו העבירה אותו למרפאה בשדה התעופה במנילה, שם החליטו לקרוא לו ג'ורג' פרנסיס, על שם חברת התעופה שבמטוסה נולד.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק