האיש השמן ביותר בעולם חוזר לחיים

פול מייסון בן ה-49 לא יצא מביתו כבר כמה שנים, עד השבוע. הסיבה: מייסון, האיש השמן בעולם, לא יכל להתנייד כלל מפאת משקלו הכבד. אבל עכשיו, אחרי שהשיל כ-127 ק"ג ממשקל גופו, הוא יצא לטייל במרכז המסחרי עם כיסא גלגלים מיוחד - ועם חיוך

פול מייסון יצא מהבית (דיילי מייל)

זו התמונה הראשונה של פול מייסון, אחרי שהפחית לא פחות מ-127 קילוגרם ממשקלו בשנה אחת בלבד. מייסון, בן 49, שקל כ-381 ק"ג לפני שעבר ניתוח קיצור קיבה שככל הנראה הציל את חייו.

מייסון חגג את הצלחתו כשהוא יצא לטיול קצר אך נדיר מביתו באיפסוויץ', בריטניה. הוא אמר לחבר: "כל מה שאני רוצה לעשות זה להיות מסוגל שוב ללכת ולחיות כמו אדם נורמלי. קיבלתי הזדמנות שנייה לחיים ואני לא הולך לבזבז אותה".

"אני לא רוצה לחזור להיות האני הישן", הוסיף מייסון לעיתון "דיילי מייל" הבריטי. "אני נחוש להמשיך להפחית מהמשקל עד שאגיע למידה נורמלית. אני הרבה יותר שמח ומאושר עכשיו", אמר.

ועדיין: האיש השמן בעולם

והוא אכן חייך ושוחח עם עוברי האורח בעירו בשבוע שעבר, שעה שביקר במרכז קניות. מייסון שהיה בעברו דוור, ככל הנראה עדיין מחזיק בתואר האיש השמן בעולם, למרות ההפחתה המשמעותית.

הוא הודה בעבר שאכל 20 אלף קלוריות ביום - פי 8 מהכמות המומלצת לאדם. התזונה שלו כיום מורכבת מבשר רזה, פירות טריים וירקות, אך הוא עדיין סובל מבעיות בריאותיות. בשבועות שלאחר הניתוח, הוא עבר התקף לב.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק