אנג'לינה בראיון לחדשות 2: "לפני הכל אני אמא"

בשנים האחרונות אספה לחיקה אנג'לינה ג'ולי פרסי אוסקר וגם 3 ילדים ממדינות עולם שלישי. התהילה ו-6 הילדים שמחכים לה בבית לא מונעים ממנה להיות שחקנית קולנוע במשרה מלאה. כעת היא יוצאת בסרט חדש - "התייר", לצידו של ג'וני דפ. פגשנו אותה בפריז לראיון מיוחד

אנג'לינה ג'ולי מסתובבת בבירות אירופה עם בן זוג מפורסם, ומתחמקת ממצלמות ומעקבים. כעת זהו לא רק סיפור חייה, אלא גם הסרט החדש בו היא מככבת - "התייר". בין המצלמות והמעקבים, מצאה הכוכבת ההוליוודית זמן לראיון מיוחד עבור חדשות 2.

בסרט החדש ג'ולי משחקת בריטית מסתורית, שבשליחותו של בן זוגה שגנב מיליארדים - ג'וני דפ, היא משטה באינטרפול, מוצאת תייר מזדמן ברכבת ומנסה לשכנע את משטרות העולם כי הוא האיש אותו הם מחפשים.

הכוכבת ההוליוודית סיפרה לחדשות 2 על המבטא הבריטי שאימצה. "היה קשה לעשות את המבטא במיוחד בסרט הזה, כי רציתי לוודא שהוא לא דומה למבטא שלי בסרט 'טומב ריידר'. חיפשנו ברחבי העולם כדי לאתר את המבטא הבריטי הסקסי", היא אומרת.

בשבוע בו הגיעה לפריז, מכרו בחנויות חולצות ועליהן הכיתוב "אנג'לינה תאמצי אותי". ג'ולי, שכבר אימצה שלושה ילדים, והביאה לעולם שלושה ילדים נוספים עם בעלה בראד פיט, סיכמה כי זהותה האמיתית היא מי שהיא בבית - אמא. בקרוב באקרנים גם בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק