אירן: מיליון דולרים הוצעו עבור רכבו של אחמדינג'אד

רק בסוף השבוע פרסם הנשיא האירני כי בכוונתו להציע את רכבו למכירה פומבית, שמטרתה להקים תכניות בנייה עבור צעירים מעוטי יכולת במדינה. על פי דיווחים ברפובליקה האירנית, הוגשה כבר הצעה על סך מיליון דולרים עבור הרכב. רוצים להגיש הצעה? תוכלו לעשות זאת עד אמצע החודש

אם תכננתם לגשת למכירה הפומבית במטרה לרכוש את רכב הפיג'ו 504 של נשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד - אולי כדאי שתחשבו שוב. אחרי שהוצעה למכירה בסוף השבוע האחרון, מדווח היום באירן כי כבר הוגשה הצעה העומדת על מיליון דולרים לרכישת הרכב, ששנת ייצורו היא 1977.
ההצעה, על פי הדיווחים, הגיעה מחוץ למדינה.

ביום שישי הודיע הנשיא האירני כי בכוונתו להציב את רכבו, בו עשה שימוש גם בתקופת כהונתו כראש עיריית טהרן, למכירה פומבית. "מטרת הכספים שיגיעו ממכירת הרכב היא לצרכי צדקה", הכריז אחמדינג'אד. "הכספים יושקעו בתכניות בנייה לצעירים מעוטי יכולת, כחלק מהבטחתי להעמיד קורת גג מעל ראשו של כל אירני עני".

50 אירו "עמלת הצעה"

על פי דיווחים באירן, בעקבות הוצאתו של הרכב למכירה פומבית, התקבלו פניות רבות במחירים שונים לרכישתו. "הוגשה הצעה על סך מיליון דולרים, אך המציע ביקש להישאר בעילום שם", דווח באירן. הצעות למכירה הפומבית ניתן להגיש עד אמצע החודש, כשמעניקי ההצעות הגבוהות יזומנו לעיר אבדאן שבדרום-מערב המדינה לשלב הסופי של הרכישה.

מישראל אמנם לא מצפים לקבל הצעות לרכישת הרכב, אך רוכשים מחוץ לאירן יכולים להגיש הצעות באמצעות האינטרנט, כשעמלת הגשת ההצעה עומדת על 50 אירו. אזרחי אירן המעוניינים להגיש הצעות על הרכב, ישלמו "רק" 50 דולרים עבור כל הצעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק