צפו: מגישת CNN מלקקת בשידור חי

כמדי שנה, מוקד חגיגות ערב השנה החדשה בארה"ב היה בטיימס סקוור בניו יורק. רשת החדשות CNN שלחה כמגישי המשדר המיוחד את השדרן הבכיר אנדרסון קופר, ולצידו את הקומיקאית קאת'י גריפין, שהשתוללה בשידור חי עם ליקוקים, אגרופים ונשיקות עם זרים. כך זה נראה

ארצות הברית כולה וצופי רשת החדשות CNN היו עסוקים אמש בצפייה במסיבת הענק שהתכנסה בטיימס סקוור בניו יורק, ובה לא פחות ממיליון חוגגים שספרו את הדקות לקראת השנה החדשה.

אלא שמנהלי רשת CNN בחרו בליהוק מוזר למדי להובלת השידור החי של החגיגות. הם שלחו את שדרן החדשות הבכיר והנוצץ אנדרסון קופר, ולצידו את הקומיקאית קאת'י גריפין - אישה שלא מצליחה להגיד שני משפטים בלי לקלל. זה אולי עובד על בימת הסטנד-אפ, אבל בשידור שעובר לכל העולם, זה לא פחות מבעייתי. מנהלי הרשת הגיעו להסכם מיוחד עם המצחיקה בעלת הפה המלוכלך: "אם תקללי בשידור - לא תקבלי גרוש".

כנראה שברשת החדשות ידעו למה חתמו עם הקומיקאית על ההסכם. השידור של גריפין מהכיכר במנהטן הפך כבר למסורת משעשעת. בערב השנה החדשה של 2008 היא אמרה בשידור את המילה "פאק",  בשידור של 90 דקות מול מיליוני צופים, אז היא לא קיבלה תשלום על ההופעה.

בשנה שעברה היא החליקה בלשונה שוב, והלילה החליטה גריפין ללקק בשידור חי את אנדרסון. בהמשך היא גם ניסתה להפשיט את החתיך התורן של CNN ולהחטיף לו אגרופים – אבל קופר נותר קר כתמיד.  הקומיקאית התוססת החליטה בתגובה להתנשק עם זר מוחלט והייתה, ללא ספק, הרוח חיה בשידור - חיה אבל לא מקללת. 

גריפין, ילידת שיקגו במקור, היא אחת הקומיקאיות המוכרות בעולם הבידור האמריקני. היא פועלת רבות למען זכויות הקהילה ההומו-לסבית, מגייסת כספים למען חולי האיידס ובעיקר - מקללת למחייתה ולהנאתה.         

רוצים לקבל קטעי וידאו נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק