צפו: החדשות מהעולם שהכי עניינו אותנו ב-2010

מחילוץ הכורים בצ'ילה ועד סיקור השריפה בכרמל ברחבי העולם - מה הכי עניין אותנו בשנה החולפת? העולם סיפק לנו חדשות מרתקות במהלך 2010 - ואתם הצבעתם בעכבר. צפו בסיפורים שהכי עניינו אתכם

החשיפות ב"ויקיליקס", הבחירות בארצות הברית או דווקא המתיחות בין הקוריאות? איזה סיפור הכי סיקרן אתכם, הגולשים? בשנה החולפת סיפק לנו העולם סיפורים וחדשות שריתקו עשרות אלפים. באילו סיפורים מדובר?

מחר בשידור חי: יום הדין של הנשיא לשעבר קצב

מתתבר שגם כשמדובר בסיפור המתרחש בעולם, בסופו של דבר מעניין אותנו, הגולשים, מה שקשור אלינו. הגאווה הישראלית בסיוע הישראלי לנפגעי רעידת האדמה בהאיטי היה אחד הסיפורים שהכי עניינו את הגולש הישראלי בשנה החולפת.

אבל גם הגרסה הצה"לית ללהיט "טיק-טוק" - בשטחים, והדיווחים ברחבי העולם על השריפה בכרמל עניינו אותנו מאוד; סיפור חילוצם של 33 הכורים הצ'יליאנים, שארך כמעט שלושה ימים, ריתק אף הוא עשרות אלפים למסך - ולאינטרנט.

סוף העולם ב-2012?

והיו גם אירועים שהכעיסו אותנו מאוד, כמו האישה הבריטית שתועדה משליכה את גורי החתולים לאשפה; הספקולציות על סוף העולם ב-2012 גרמו לסקרנות - ורוח הרפאים שתועדה בבריטניה הפחידה אותנו, כמו גם ה"עב"מים" שתועדו בשמי ניו יורק.

השערוריות שריתקו אותנו בשנה החולפת היו, בין השאר, היו הטעות בהכרזה על ה"טופ-מודל" הבאה באוסטרליה, שיערה של הדוגמנית שנשרף בשידור חי - וכמובן השיאים המוזרים שנכנסו לספר של גינס.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק