אנגליה באבל: "אבי כהן ייזכר באהבה"

התקשורת הבריטית מסקרת הבוקר בהרחבה את הבשורה המרה על מותו של כדורגלן העבר אבי כהן. באתר הבית של ליברפול, הקבוצה בה שיחק ואף זכה עמה באליפות, כתב כוכב הקבוצה קני דלגליש: "הוא השאיר את חותמו והתחבב עם כולם". בבולטון, קבוצתו של הבן תמיר, נכתב: "שולחים את תנחומינו, כולנו עם תמיר"

אבל כבד באנגליה בעקבות קבלת הידיעה המרה על מותו של כדורגלן העבר אבי כהן, הבוקר בבית החולים "איכילוב". התקשורת הבריטית מדווחת בהרחבה על מותו של הכדורגלן, ששיחק בקבוצת הפאר של ליברפול בעונת 1979-80.

"בשם כולנו, אנו שולחים את תנחומינו בעקבות החדשות הטרגיות על מות אביו של תמיר כהן, אבי, שנפטר בגיל 54", נכתב הבוקר בידיעה הראשית באתר האינטרנט של קבוצת בולטון האנגלית, בה משחק בנו תמיר. "כולנו חושבים על תמיר ועל משפחתו ומתעדכנים אחר ההתפתחויות. אנו עצובים מהחדשות הללו".

"כולם יזכרו אותו בליברפול"

גם באתר האינטרנט הרשמי של קבוצת ליברפול, הוקדש סיקור מיוחד למותו של כהן. לצד הדיווח על מותו, הועלה טור הספד מיוחד שכתב הכוכב הגדול של הקבוצה, קני דלגליש. "אבי היה אדם אהוב שייזכר באהבה על ידי כולם בליברפול, ועל ידי כל מי שהכיר אותו", כתב דלגליש. "מיד עם הגעתו לקבוצה הוא הפך פופולרי. הוא התחבב על כל החברים לקבוצה, ולמרות שלא שיחק בה זמן רב, אין ספק כי השאיר את חותמו ותרומתו לזכייה באליפות באותה העונה לעולם לא תישכח".

בכלי תקשורת אחרים בבריטניה דווח בהרחבה על דרכו של כהן - מקבוצת מכבי תל אביב ועד הרגעים המרגשים בהופעת הבכורה בליברפול. "הוא היה רק בן 24 כשהגיע לקבוצה", נכתב בעיתון "דיילי מייל". "הוא נרכש ממכבי תל אביב ב-200 אלף פאונד, במה שנחשב אז עסקה פורצת דרך".

כהן יובא למנוחות היום בשעה 14:00 בבית העלמין ברמת השרון. לפני כן יוצב ארונו באיצטדיון הלאומי ברמת גן כדי לאפשר לציבור לבוא ולחלוק לו כבוד אחרון.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

התאונה של אבי כהן - סיקור מיוחד:

המשפחה החליטה: לא לתרום איברים

הנהג בשימוע: "כהן איבד שליטה על הקטנוע"

הרב הציע: להוסיף את השם "חיים" לכהן

נשלל רשיונו של הנהג שפגע באבי כהן

הנהג המעורב בתאונה: "קשה לי"

איציק זוהר: "לא מסוגל לראות את אבי במצב הזה"