ארה"ב: אכלה ארוחת חג של 30 אלף קלוריות

דונה סימפסון החליטה לאכול ארוחת חג שהיא לעולם לא תשכח. האמריקנית שחולמת להיות האישה השמנה בעולם ישבה במשך שעתיים תמימות בערב חג המולד ואכלה ארוחת חג ענקית שערכה הגיע ל-30 אלף קלוריות. מה היה בתפריט? בואו וגלו

חולמת להיות השמנה בעולם. סימפסון (daily mail)

האמריקנית שחולמת להיות האישה השמנה ביותר בעולם עשתה צעד משמעותי לעבר הגשמת היעד הנכסף: דונה סימפסון ששוקלת כיום לא פחות מ-292 קילוגרמים אכלה ארוחת חג מולד שערכה עומד על 30 אלף קלוריות.

סימפסון התייחסה ברצינות יתרה לארוחת חג המולד, ובמשך שעתיים תמימות בלסה ללא הפסקה באחת מארוחות החג הגדולות שנראו. כך היא התקרבה באופן משמעותי ליעדה - להגיע למשקל 453 קילוגרמים.

אם תהיתם מה כללה הארוחה החגיגית, הנה המרכיבים המרכזיים של התפריט האישי של סימפסון: שני תרנגולי הודו ממולאים, שני ירכי חזיר מזוגגים במייפל, כ-7 קילו תפוחי אדמה, 3 ליטרים של רוטב, 3 ליטרים של מטבל חמוציות ו-9 קילו של ירקות.

יש גם מקום לקינוח

ואם זה לא נראה לכם מספיק, סימפסון אף שמרה מקום לקינוח וחיסלה סלט ממרשמלו, גבינת שמנת, שמנת מתוקה ועוגיות. שני ילדיה של סימפסון שבילו עימה את החג נהנו מארוחה צנועה יותר.

"חג המולד אמור לאפשר לך לעשות כל מה שעולה על רוחך", מסבירה סימפסון את המניע לעריכת הארוחה האימתנית. "אני אוכלת כמה שאני רוצה מתי שאני רוצה, אבל בתקופה זו של השנה אני באמת הולכת עד הסוף".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק