צפו: ניו יורק טובעת בשלג כבד

דרכים חסומות, נמלי תעופה משותקים ורחובות שנסגרו לתנועה - ארה"ב סובלת בימים האחרונים מסופה עזה במיוחד, שעל פי ההערכות של החזאים מדורגת כאחת מעשר הסופות החזקות ביותר בכל הזמנים. בינתיים, האמיצים ממשיכים לצאת מהבית ולהגיע להצטלם בטיימס סקוור שבניו יורק, אליה מפנים את השלג מכל רחבי העיר המשותקת

טיימס סקוור בניו יורק הוא אחד המקומות ההומים בעולם. גם היום, השלג לא עצר את מאות האמיצים שרצו להצטלם על רקע שלטי הניאון הגדולים. אל הכיכר הובא השלג מרחובות רבים בעיר, לאחר שגם כמויות גדולות של מלח שפוזרו על הכבישים לא הצליחו להמיס את השלג שמציף את האזור כולו.

ויט ג'ונסון, כתב רשת הטלוויזיה האמריקנית CBS, סיפר בראיון לחדשות 2 כי החזאים בארה"ב טוענים שהסופה האחרונה היא אחת מעשר הסופות הקשות ביותר שפקדו את המדינה בכל הזמנים. "השלג ברחבי צפון-מזרח ארה"ב נערם כבר לגובה של 30 ס"מ", סיפר ג'ונסון על רקע הכיכר המושלגת.

למרות המראות היפים ברחובות ניו יורק, התושבים בארה"ב סובלים במיוחד מהסערה העזה: רוב הכבישים חסומים, מערכות התחבורה משותקות וגם נמלי התעופה בניו יורק נסגרו. "אלפי טיסות בוטלו", דיווח ג'ונסון, ולפחות בשלב זה נראה שמאות אלפי בני אדם יאלצו לדחות את חזרתם הביתה לקראת ערב השנה החדשה שיחול בסוף השבוע.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק