בריטניה מחפשת את רוצח החתלתולים

ברחבי העולם כבר מכנים אותו "סדיסט": נער צעיר, לבוש חולצה ארוכה, תיעד עצמו מכניס שני גורי חתולים לתוך שקית של שואב אבק - וחונק אותם כך למוות. את הסרטון, שהספיק להימחק, הוא העלה ליוטיוב. כעת מחפשים אחריו ארגוני בעלי החיים

הכניס את החתלתולים לשקית. מתוך הסרטון (the sun)

נער, ככל הנראה תושב בריטניה, פרסם אמש ברשת סרטון בו הוא נראה מכניס שני גורי חתולים לשקית - וחונק אותם למוות. מנהלי יוטיוב הספיקו להוריד את הסרטון מהאוויר, אך באינטרנט כבר נפתח מצוד אחר הנער.

בסרטון נראה הנער שם את שני גורי החתולים בשקית שקופה, ככל הנראה של שואב אבק, ואז סוגר את פתח השקית. כשהאוויר נשאב החוצה באמצעות שואב אבק, החתלתולים מפסיקים לפתע לנוע. לאחר שהם מפסיקים לזוז, זורק הנער את גופותיהם על מיטה סמוכה.

אוהבי בעלי חיים ברחבי העולם פתחו במצוד אינטרנטי כדי לאתר את הנער, שבאתרים השונים כבר מכונה "סדיסט". חברים בקבוצת פייסבוק שנפתחה בנושא, "מצאו את הנער עם שואב האבק", מאמינים שהוא בריטי. אחד מהחברים אמר לעיתון ה"סאן" כי "נהגו להשתמש בשקיות שואב האבק באירופה, ולחדר שלו יש מראה בריטי".

מארגון פית"ה, למען זכויות בעלי חיים, נמסר כי הם "עוקבים באופן פעיל אחרי ההתרחשויות". גם צער בעלי חיים הבריטי הבטיח לטפל במקרה.

מחריד: נערה תועדה זורקת גורים לנהר גועש 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק