צפו: חג המולד בביקיני באוסטרליה

חג המולד שנחגג היום על ידי נוצרים ברחבי העולם, נחשב מאז ומתמיד כחג של שלג וקור. אבל בזמן שבאירופה וארצות הברית סובלים מחורף קר ומושלג במיוחד, באוסטרליה חוגגים השנה, כמו בכל שנה, עם תחפושות סנטה קלאוס המורכבות מביקיני במקום החליפה האדומה

למרות שחג המולד נחגג ברחבי אירופה וארצות הברית על רקע מושלג, לא כולם קפאו בחג הזה. באוסטרליה, במקום מזחלות וצעיפים, לבשו החוגגים בגדי ים ותחפושות סנטה מינימאליות. עשרות אלפים באו לחוף בונדאיי המפורסם, שהיה הומה במקומיים וגם בתיירים שברחו מהכפור בארצות הברית ואירופה, לטובת השמש האוסטרלית.

בזמן שאירופה קופאת וסופות שלגים עושות שמות בנמלי התעופה ביבשת, ובזמן שבארצות הברית הטמפרטורות ממשיכות לרדת, באוסטרליה דווקא נהנים מחג מולד שטוף שמש. החורף הקשה במיוחד שפוקד את הארצות הקרות גם ככה, ואפילו חלק ממקומות שנחשבים חמים, דוגמת העיר לוס אנג'לס, הוביל תיירים רבים לבלות את החג באוסטרליה החמימה.

עשרות אלפי תיירים מרחבי העולם פקדו את חופי אוסטרליה, חלקם עוטים רק בגדי ים וכובעי סנטה קלאוס, על מנת לבלות את החג באווירה השונה מהקיפאון אליו הם רגילים. כנראה ש"ארץ החורף הקסומה" אליה רגילים החוגגים מהמקומות המושלגים, פחות קוסמת להם השנה, לעומת שמיים כחולים, חולות זהובים וסנטה-קלאוס בביקיני.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק