מדהים: אם ילדה 10 תינוקות במכה

כלי תקשורת מקומי ברוסיה מדווח כי לפני כשבועיים נשבר במדינה שיא חדש למספר תינוקות בלידה אחת. על פי הפרסום, שטרם אומת על ידי מקורות אחרים, צעירה ילדה 10 תינוקות בריאים בזה אחר זה. המיילדת המומה: "ראיתי הרבה דברים בחיי, אבל כזה דבר עוד לא ראיתי". מאמינים לסיפור? צפו ותשפטו בעצמכם

בבית היולדות בעיר קורסק שברוסיה נרשמה לפני כשבועיים לידה יוצאת דופן במיוחד, זאת על פי הדיווחים בכלי תקשורת מקומי. אישה שהגיעה למקום בהיריון מתקדם נכנסה לחדר הלידה והתוצאה: עשרה תינוקות בריאים.

אנשי הצוות בבית החולים היו המומים לחלוטין: "הם החלו לצוץ בזה אחר זה. אחד, שניים, אפילו שלושה אני מבינה, אבל עשרה? זה פשוט לא אפשרי", מספרת האחות המיילדת טטיאנה רודנקו ומוסיפה: "ראיתי הרבה דברים בחיי, אבל כזה דבר עוד לא ראיתי".

"הכל היה בסדר, נולד תינוק אחד בריא ושלם, אני מסתכלת והנה עוד פעם צירים, ושוב אני מיילדת ויוצא עוד אחד, נורמלי, בריא, אבל הבטן נשארת גדולה", משחזרת רודנקו, "הסתכלתי, ויש עוד אחד: אתם מבינים? כך היו שם עשרה תינוקות".

האב שמע את הבשורה - והתעלף

כמו הצוות הרפואי, גם האם המותשת הייתה מופתעת, בלשון המעטה. לדבריה, היא חלמה על תינוק זמן רב, ועכשיו קיבלה לא אחד - אלא עשרה: חמש בנות וחמישה בנים.

אך למרות הסיפוק הרב של אירנה, בעלה אינו שותף לתחושת השמחה. לאחר שהגיע לבקר בבית החולים והבין כי ברגע אחד הפך אב לשתי קבוצות כדורסל, הוא נכנס להלם של ממש. "דיווחנו לו שאשתו ילדה עשרה ילדים", אומרת המיילדת, "אבל הוא התעלף ובמשך זמן רב ניסינו להשיבו להכרה". מאז אותו ביקור לא שב האב לבית החולים.

אבל למרות כל זה האם הטרייה לא חוששת. היא עסוקה בלחשב את גובה המענק הממשלתי שתקבל על התוספת הגדולה למשפחה ואילו מתנות היא תקבל. בינתיים, כתבי עת רפואיים רבים הביעו עניין רב בניסיון להבין איך בטן של אישה אחת - הצליחה להכיל עשרה תינוקות בריאים. יחד עם זאת, טרם התקבל אימות אחר לסיפור יוצא הדופן, שממשיך לעורר גלים ברחבי הגוש הסובייטי לשעבר.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק