פיצוץ נוסף ברומא: דיווח על פצוע קשה

שעתיים אחרי הפיצוץ בשגרירות שוויץ בבירת איטליה, בו נפצע אנושות עובד, התפוצצה חבילה נוספת – הפעם בשגרירות צ'ילה. על פי הדיווח, גבר נפצע באורח קשה. טרם ברור מי אחראי למתקפת הטרור

שעתיים בלבד לאחר הפיצוץ בשגרירות שוויץ ברומא, אירע אחר הצהריים פיצוץ נוסף - הפעם בשגרירות צ'ילה בבירת איטליה. סוכנויות הידיעות מדווחות על פצוע קשה בפיצוץ - לאחר שמוקדם יותר נפצע אנוש אדם נוסף בפיצוץ בשגרירות שוויץ.

זמן קצר לאחר מכן דווח על מציאתו של חבילת נפץ נוספת - בשגרירות אוקראינה בעיר, אך מאוחר יותר התברר כי מדובר בהתרעת שווא. ראש עיריית רומא הורה להעלות הכוננות בכל האזור הדיפלומטי בעיר, בעקבות המצב.

רק שלשום דיווחו רשויות התחבורה ברומא דיווחו על פצצה שנמצאה באחת מתחנות הרכבת התחתית בבירת איטליה. הרשויות בבירה דיווחו כי מטען חבלה אותר על ידי עובד הרכבת התחתית, בתחנת רביבייה בשוליה של הבירה.

המטען הונח בשקית קניות

על פי הדיווחים, התחנה פונתה מהנוסעים והעובדים ומומחים לסילוק פצצות הגיעו למקום וניטרלו אותה. לדברי כוחות הביטחון האיטלקים, המטען הכיל חומר נפץ רב, שהונח בתוך שקית קניות עם חוטים, אולם לא נמצא במקום נפץ שהיה אמור להפעיל את הפיצוץ.

המבנה של המטען, העלה חשד שגורמים שונים ניסו להתריע, אך לא ברור האם הייתה כוונה לגרום לפיצוץ. התקשורת האיטלקית העלתה סברה שמדובר במתנגדים לברלוסקוני, שרצו לעורר פרובוקציה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק